Lösev Samsun’da 23 nisan çoşkusu

LÖSEV, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı SAMSUN’DA düzenledikleri etkinlikle coşkuyla karşıladı. Etkinlikle minikler sahneye çıktı gösteriler sundu ve umut mesajları haykırdı

SAĞLIK 25.04.2022, 14:32
Lösev Samsun’da  23 nisan çoşkusu

LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Ankara merkezleri başta olmak üzere 9 ayrı şehirde eş zamanlı olarak coşkuyla kutladı. …LÖSEV SAMSUN ise Ramada Plaza Wyndham Otel’de düzenlenen etkinlik ile SAMSUN‘daki Lösemili Çocuklara neşe dolu anlar yaşattı. 14:00 saatlerinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan etkinlik şiirler, marşlar, 19 Mayıs Üniversitesi tiyatro topluluğu öğrencilerinin düzenlemiş olduğu tiyatro gösterileri eşliğinde devam edip pasta kesimi ile sonlandı. Günün anlam ve öneminin belirtildiği konuşmalar kapsamında onlarca katılımcılar Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın önemini bir kere daha hatırladı.

“Aydınlık gençlerle aydınlık geleceğe”

LÖSEV sunulan ücretsiz tedavi, nakdi, ayni ve sosyal desteklerle %92+2 oranında Lösemide iyileşme oranı sağlandığı gibi Cumhuriyet Tarihi’ne gururla bakan; Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde; özgüveni yüksek; bilim, edebiyat, sanat ve sporu yaşam felsefesi kabul eden LÖSEV Gençliği ile geleceğe umutla bakmaya devam ediyor.

Yorumlar (0)
18
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 28 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı