Online Aristo Diyeti ile Kilo Verme

Aristo Diyetine başlayan birisinin ilk ay mevcut kilosunun %10’unu herhangi bir problem ve zorlanma yaşamadan verdikleri biliniyor.

SAĞLIK 25.03.2021, 18:16
Online Aristo Diyeti ile Kilo Verme

Covid-19 pandemisi ile birlikte hepimizin eve kapandığı şu günlerde hepimiz hem psikolojik olarak hem de fiziksel olarak yıprandık. #Evdekal çağrısı ile birlikte eve kapanan birçok kişi düzensiz beslenme ve hareketsizlik sebeplerinden dolayı kilo problemi yaşamaya başladı.

Son 1 yıldır yaşadığımız süreç boyunca kilo problemi yaşamaya başlayan ve bunun ile ilgili çözümler için kliniğine başvuranların sayısında çok büyük bir artış olduğunu dile getiren Dr. Gönül Ateşsaçan; (Kendisi Türkiye’nin önde gelen zayıflama kliniklerinden birisinin sahibi ve Aristo Diyeti kitabının yazarı)bu dönemde hareketsizlikten ve düzensiz beslenmenin önüne geçmek gerektiğini söyledi.

Aristo Diyeti ile Sağlıklı Kilo Vermek

Konu kilo vermek olduğunda önemli olan süreci sağlıklı ve kalıcı sonuçlarla taçlandırabilmek. Durum böyle olunca en popüler ve en sağlıklı diyetler listesinde yer alan Aristo Diyetinin mucidi olan Gönül Ateşsaçan’ın önerilerine kulak asmak olmazdı.

Aristo Diyeti Nasıl Kilo Verdirir?

Aristo Diyeti Nasıl Kilo Verdirir

Aristo Diyetine başlayan birisinin ilk ay mevcut kilosunun %10’unu herhangi bir problem ve zorlanma yaşamadan verdikleri biliniyor. Aristo Diyetinde asıl amaç kişinin vücudunun çeşitli saç teli ve SCİO testleri ile analiz edilmesi ve ilk olarak uzmanlar tarafından tanımlanabilmesi. Örnek vermek gerekirse bir kişi için sağlıklı ve kilo verdiren bir gıda başka bir kişi için kilo aldırıcı ve zararlı olabilir. Bu basit bir elma veya yumurta bile olabilir.

İşte bunun analizini yapmak adına saç telinden genetik testi veya SCIO testi yapılıyor. Elde edilen bilgiler doğrultusunda vücudunuzu tanıyor ve buna uygun bir aristo programı hazırlanıyor. Tam da bu yüzden Aristo diyeti yapanlar hiç zorlanmadan kilo veriyor, çünkü vücudunun ihtiyaçları ve eksikleri teşhis edilerek bir program hazırlanıyor. Bu yüzden zorlanmadan ve sağlıklı kilo verme sağlanıyor.

Aristo Diyeti ile Yeni Yaşam

Aristo Yaşam programında amaç; öncelikle vücudunuzun eksiklerini ve hassas olan taraflarını anlamak. Daha sonra ise bu ihtiyaçlara göre bir program hazırlanarak Aristo diyeti yapacak kişilere bundan sonraki hayatında nasıl beslenmeleri gerektiğini öğretmek ve daha sonra kilo vermeye devam etmeleri veya kilolarını korumayı öğretmek hedeflenmektedir.

Aristo diyeti ile nasıl besleneceğini öğrenen kişi, sonrası hayatında vücudunu tanıyarak ve bu programa uyarak ne yiyip ne yememesi gerektiğini öğrenmekte ve sonrasında herhangi bir desteğe ihtiyacı olmadan hayatını sağlıklı ve fit bir şekilde devam ettirmektedir. Aristo Diyeti ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayın.

Online Takipli Aristo Diyeti

Dr. Gönül Ateşsaçan

Aristo Diyetini online takipli olarak yapabilirsiniz. Online diyet programında süreç şu şekilde işliyor; İlk olarak diyet yapmak isteyen kişi Dr. Gönül Ateşsaçan’ın kliniğine saç telini gönderiyor ve bu saç teli laboratuvarda incelenerek vücudunuz ve sizinle ilgili ihtiyaç olan bilgiler elde ediliyor. Daha sonra ise her hafta buna uygun yeni bir program hazırlanarak zorlanmadan kilo vermeniz sağlanıyor. Bu süreçte desteğe ihtiyacınız olduğunuz zamanlar oluyor. Bazen tatlı krizi tutuyor, bazen yemek yemek istiyorsunuz. Bu durumlarda klinikten size destek olacak birisi 7/24 bulunuyor ve size bu yolda arkadaşlık ediyor ve diyeti bırakmamanızı, devam etmenizi sağlıyor.

Daha sonra ki süreçlerde dışarıdan destek veya yardım olmadan nasıl beslenmeniz gerektiğini öğrenecek ve bunu devam ettireceksiniz.

Kaynak: https://onlinediyetim.com/

Yorumlar (0)
29
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 13 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı