banner178

Onno Medical Uzmanlığı ile Sektörde Fark Yaratıyor

SAĞLIK 03.11.2022, 00:15
Onno Medical Uzmanlığı ile Sektörde Fark Yaratıyor

Boston Scientific dünya çapınan tanınan, kaliteli ve başarılı medikal teknoloji şirketleri arasında ilk sıralarda gelir. Boston Scientific ve Gambro geniş ürün çeşitlilikleri sayesinde sağlık profesyonellerinin farklı ihtiyaçlarını üst düzey kaliteyle karşılar. Başta diyaliz tedavisinde kullanıma yönelik olmak üzere pek çok farklı alanda çözümleriyle dikkat çeken Boston Scientific ve Gambro, Onno Medical garantisiyle ülkemizdeki sağlık profesyonelleriyle buluşmaktadır. Başta Boston Scientific ve Gambro olmak üzere kalitesi dünyaca kabul edilmiş lider markalar tarafından üretilen tek kullanımlık tıbbi malzeme siparişi vermek ve kaliteye en uygun fiyatlarla erişmek için siz de Onno Medical ile iletişime geçebilir, Onno Medical’in uzmanlığından faydalanabilirsiniz.

Gambro dünya genelinde bilinen en başarılı medikal teknoloji firmalarından biridir. Diyaliz tedavisine yönelik pek çok farklı ürüne portföyünde yer veren Gambro küresel bir tıbbi teknoloji şirketi olarak çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Bu kapsamda Gambro’nun merkez içi bakım ve kişisel bakım hemodiyalizi, periton diyalizi, böbrek yoğun bakımı ile karaciğer bakımı için ürünler, terapiler ve hizmetler geliştirme, üretme ve tedarik etme konularında lider olduğu açıkça ifade edilebilir.

Gambro ürün portföyü içerisinde Polyflux L Dialyzer serisi özel bir yere sahiptir. Düşük akı için uzmanlaşmıştır. Potansiyel sıvı kirleticilere karşı etkili bir bariyer görevini yerine getiren ayırt edici bir zar bulunan hemodiyaliz tedavileri yüksek performans sunduğu gibi Polyflux L diyalizörleri güvenlik göz önünde bulundurularak tasarlanır. Kanıtlanmış biouyumlu ancak etkili düşük akılı tedaviler için son derece etkili bir çözümdürler.

Polyflux L diyalizörleri yüksek kalite sunmak için tasarlanan düşük akılı hemodiyaliz tedavileridir. Eldeki verilere göre 1988 yılından bu yana küresel olarak 300 milyondan fazla Polyflux diyalizörü kullanılmıştır. Diyalizör zarından geçen endotoksinlerin önlenmesi amacıyla tasarlanan Polyflux L diyalizörleri biouyumluluğu artırmak, etilen oksit ve üretim artıkları gibi kimyasallara maruziyeti engellemek için buharla içten dışa sterilize edilirler. Polyflux L diyalizörlerinde bulunan özel 3 katlı membran yapısı zaman içinde istikrarlı bir yüksek performası destekleme özelliği ile ön plana çıkmaktadır.

On yıllardır renal bakım geliştirme konusunda pazara öncülük etme misyonunu son derece başarılı bir şekilde yerine getiren Gambro çığır açan pek çok yeniliği pazara sunmaktadır. Klinikten bağımsız bir şirket olarak Gambro hem diyaliz kliniklerine hem yoğun bakım ünitelerine yönelik olarak son derece etkili, konforlu ve eksiksiz çözümler tasarlamaya ve sunmaya odaklanmaktadır. Bu etkenlerin her biri göz önünde bulundurulduğunda Gambro’nun faaliyet gösterdiği alanlarda tedavi kalitesini iyileştirme konusunda katkıda bulunduğu gibi verimliliğin artmasında da çok önemli bir rol üstlendiği ifade edilebilir.

Diyalizin Öncü İsmi: Gambro

Gambro için diyaliz alanında lider, öncü ve yenilikçi bir marka demek çok da doğru bir tanımlama olur. Gambro Kişiselleştirilmiş Kalite Güvenceli Diyaliz sağlayan gelişmiş bir merkez içi kronik hemodiyaliz sistemi olan Artis Physio’yu sektöre kazandırmıştır. Gambro’nun hemodiyaliz konusundaki tutkulu bağlılığının sağlık sektörüne yüksek fayda sağlayan bir sonucu olan Artis Physio diyaliz sistemi günlük işlemleri basitleştirme ve kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik yenilikçi teknolojiler sunarak hastaların ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan benzersiz tedavi yöntemlerini içeren yelpazesi ile dikkat çekmektedir.

Gambro böbrek bakımında yenilikçi ve lider bir marka olmanın getirdiği sorumluluğunun bilinciyle terapi uygulama performansını mükemmelleştirmeye yönelik yeni yollar bulmayı amaçlamakta ve çalışmalarını bu noktaya yönlendirmektedir. Diyaliz sağlayıcılarının HD diğer bir deyişle hemodiyaliz tedavisinde her zaman için en üst düzey kaliteyi ve güvenliği, geliştirilmiş maliyet etkinliği ile sunmasının en iyi yollarından biri Kompakt AK 96 makinesi olarak kabul edilir. Diascan sistemi ve tamamen yeni bir kullanıcı arayüzü gibi yenilikçi özelliklerin yanı sıra hastalara yüksek kaliteli ve esnek tedaviler sunmanın basit ve konforlu bir yolu olma özelliğine sahiptir.

Diyaliz sıvısı için gelen suyun arıtılması ve mikrobiyolojik açıdan yüksek kaliteli bir diyaliz sıvısı elde edilebilmesi amacıyla kullanılan U 8000 S ultrafiltre diyaliz sıvısının arıtılması için endike bir ürün olarak tanımlanabilir. Bu sayede endotoksinlere ve bakterilere maruz kalma riski mümkün olduğunca azaltılmaktadır. Aynı zamanda U 8000 S ultrafiltre su arıtma sistemiyle birlikte kullanılması gerekir. Diğer yandan ultra saf diyaliz sıvısının mikrobiyolojik kontrollerinin sonuçlarına göre değişiklik gösterebilse de U 8000 S ultrafiltrenin her ay ya da en fazla 2 aylık kullanımdan sonra rutin olarak değiştirilmesi gerekliliği göz ardı edilmemelidir.

Gambro tarafından diyaliz sıvısı için gelen suyun arıtılması ve mikrobiyolojik açıdan yüksek kaliteli diyaliz sıvısı elde etmek amacıyla diyaliz sıvısının arıtılmasına yönelik olarak üretilen U9000 Ultrafiltre de aynı şekilde su arıtma sistemiyle birlikte kullanılması gereken bir üründür. AK98 V2, V3 ve Artis diyaliz sisteminde: U9000 ultrafiltresi, hangisinin önce gerçekleştiğine bağlı olarak, 3 aylık kullanım ya da 150 dezenfeksiyon döngüsünden sonra değiştirilmesi zorunluluğu bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 29 Kasım 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı