Plastik Cerrahi Operatör Doktor Ali Nevai kimdir?

Plastik Cerrahi Operatör Doktor Ali Nevai En iyi doktor ünvanına kavuştu. Op.Dr.Amir Ali Nevai, Altın Kalite ödül töreninde yılın en iyi plastik cerrahi seçildi. Şimdi Ali Nevai kimdir? Merak ediliyor.

SAĞLIK 02.10.2021, 00:55
Plastik Cerrahi Operatör Doktor Ali Nevai kimdir?

En iyi doktor unvanına Op.  Dr. Ali Nevai kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?
Op. Dr. Amirali Nevai Kimdir?
Operatör Doktor Ali Nevai, 1974 yılında İRAN'ın Tahran şehrinde doğdu. Amir Ali Nevai, 2001 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Aynı yıl TUS sınavını kazanarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim dalında uzmanlık eğitimine başlayarak 2008 yılında uzmanlık çalışmalarını tamamladı. Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olan Nevai, 2008-2010 yılları arasında Ankara Sunrise Estetik, Güzellik ve Lazer Merkezi’nde, 2010-2012 yılları arasında Sivas Numune Hastanesi'nde yöneticilik ve Plastik Cerrah olarak görevler aldı.
Nevai’nin saç ekimi konusunda Türkiye’den ve Dünyanın birçok yerinden hastaları bulunuyor. Ünlü Cerrah Nevai, 2012 yılından beri Boğaziçi Tıp Merkezi'nde çalışmaktadır. Op.Dr. Amirali Nevai, küçüklüğünden beri sürdürdüğü müzik çalışmalarını klasik piyanist ve besteci olarak profesyonel düzeyde devam ettirmektedir.

Yorumlar (0)
17
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 06 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı