banner64

Uyku Apnesi Ve Horlama Cerrahisi

Tekirdağ'dan Samsun'a gelerek 'Uyku Apnesi ve Horlama Cerrahisi'yle ameliyat olarak şifa bulan Mustafa Yurdanur kendisini yeniden doğmuş gibi hissetiğini söyleyerek, Samsun Büyük Anadolu Çiftlik Hastanesi Kulak Burun Boğaz (KBB) Hastalıkları ve Baş-Boyun Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Erdal Seren'e teşekkür etti.

Uyku Apnesi Ve Horlama Cerrahisi

Tekirdağ'dan Samsun'a gelerek  'Uyku Apnesi ve Horlama Cerrahisi'yle ameliyat olarak şifa bulan Mustafa Yurdanur kendisini yeniden doğmuş gibi hissetiğini söyleyerek, Samsun Büyük Anadolu Çiftlik Hastanesi Kulak Burun Boğaz (KBB) Hastalıkları ve Baş-Boyun Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Erdal Seren'e teşekkür etti.

 

Tekirdağ'dan Samsun'a gelerek  'Uyku Apnesi ve Horlama Cerrahisi'yle ameliyat olarak şifa bulan Mustafa Yurdanur'un hayat arkadaşı Tülay hanım, Samsun Büyük Anadolu Çiftlik Hastanesi Kulak Burun Boğaz (KBB) Hastalıkları ve Baş-Boyun Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Erdal Seren'e teşekkür etti.

 

Samsun Büyük Anadolu Çiftlik Hastanesi Kulak Burun Boğaz (KBB) Hastalıkları ve Baş-Boyun Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Erdal Seren,  'Uyku Apnesi ve Horlama Cerrahisi'yle tedavi ettiği hastaları ve eşlerinden güzel ve anlamlı mesajlar almaya devam ediyor.

 

CİHAZ VE MASKEDEN KURTULUN

Doç. Dr. Seren, hastalarının şifa bulması kendisi içinde en büyük mutluluk kaynağı olduğunu belirterek, gösterilen ilgi ve desteğe kendisininde çok teşekkür ettiğini söyledi.

Son olarak Tekirdağ'dan gelen Mustafa Yurdanur isimli hastasını  'Uyku Apnesi ve Horlama Cerrahisi'yle ameliyat ederek tedavi ettiklerini belirten Samsun Büyük Anadolu Çiftlik Hastanesi Kulak Burun Boğaz (KBB) Hastalıkları ve Baş-Boyun Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Erdal Seren, "Tekirdağ'dan gelen hastamız sayın Mustafa Yurdanur bey çok ağır derecede uyku apne hastası. Saatte 70 defa uykuda nefes durması ve azalması mevcuttu kendisinde. Kendisine cihazlar ve maskeler önerilirmiş. Fakat kendisi yapmış olduğu araştırmalar sonuçunda bize ulaştı. Bizde kendisine yapılacak olan tedavi hakkında bilgiler verdik. Oda bizim de desteğimiz ile ameliyat olmaya karar verdi. Uyku Apnesi ve Horlama Cerrahisi'yle yaptığımız ameliyat sonrası sorunlarından kurtuldu. Kendisine sağlıklı günler diliyorum."

 

SAĞLIK SORUNLARIMDAN KURTULDUM

Uzun süredir uyku apnesine bağlı olarak sağlık sorunları yaşadığını belirten Mustafa Yurdanur, "Uyku sonrası başağrısı, yorgun kalkma gibi rahatsızlıklarım vardı. 2 ay önce Tekirdağ'da gittiğim hastanede bana uyku apnesi teşhisi koyuldu. Fakat burada bana ameliyat olmamamı cihaz ve maske kullanmamı söylediler.

Fakat yaptığım araştırmalar sonucunda Doç. Dr. Erdal Seren hocamıza ulaştık. Kendisi telefonda gerekli bilgileri ve desteği verince ameliyat olmaya karar verdim. İyiki de vermişim ameliyat sonrası tüm sağlık sorunlarımdan kurtuldum. Yeniden doğmuş gibiyim. Size çok teşekkür ediyorum." diye konuştu.

 

DÜŞÜNMEDEN TAVSİYE EDİYORUZ

Hayat arkadaşını sağlığına kavuşturduğu için çok teşekkür ettiğini belirten Tülay hanım ise sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında, "Doç. Dr. Erdal Seren hocamız uyku apnesi konusunda yaptığımız araştırmalar sonucunda Türkiye'de dalında birinci sıradaki çok değerli doktorlarımızdan birisi ve kendisiyle tanışma şerefine nail olduğumuz için, aynı zamanda hayat arkadaşıma çok başarılı bir ameliyat yapıp sağlığına kavuşturduğu için sonsuz minnettarız. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Ve Uyku apnesi konusunda problemi olan herkese düşünmeksizin tevsiye ediyoruz. İyiki sizin gibi doktorlarımız var. Sağolun, varolun" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2017, 10:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER