VM Medical Park Samsun Hastanesi’ne “YÜKSEK KALİTE” Tescili

VM Medical Park Samsun Hastanesi Sağlık Bakanlığı’nın yapmış olduğu ‘Sağlıkta Kalite Standartları’ kalite değerlendirmesinde üstün bir başarı göstererek ‘’Kaliteli Sağlık’ ’hizmeti ünvanına bir yenisini daha eklemiş oldu.

SAĞLIK 26.10.2018, 18:39
34
VM Medical Park Samsun Hastanesi’ne “YÜKSEK KALİTE” Tescili

Hastanede verilen hizmetlere, hasta gözünden bakılarak, hastaya güvenli ve hızlı hizmet sunma, hasta haklarının korunması, hasta odaklı olma gibi konuların yanı sıra, çalışan güvenliği, hastanedeki yaşanabilecek herhangi bir doğal afete karşı alınan önlemler ve bilgi güvenliği gibi birçok parametrenin olduğu değerlendirmenin sonucunda, VM Medical Park Samsun Hastanesi tüm alanlardaki titiz, yenilikçi, insana değer veren ve özenli çalışmalarından dolayı, %99.85 puanla, Türkiye’deki özel hastaneler arasında en yüksek puanla,  ‘’Yüksek Kalite’’ tescili almış oldu.

 VM Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdürü Dr. Hakan Özcan yaptığı açıklamada:“ ‘Kaliteli Sağlık Hizmeti’ algısını üst sıralara taşımış olmaktan dolayı son derece gururluyuz. Halkımızın hak ettiği bir değer ‘KALİTE’. Bizler sağlık sektörünün tüm dinamiklerini, insana ‘Değer Katan Hizmet’ anlayışımızla, gece gündüz çalışarak hep daha sürdürülebilir ve geliştirilebilir olması için mücadele ettik. Sağlık Bakanlığı’nın Sağlıkta Kalite Standartları değerlendirmesi ile ‘Yüksek Kaliteli Sağlık Hizmeti Veren Hastane Tescili’ almaktan onur duyuyoruz.” dedi.
 

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 29 Eylül 2020
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45
Günün Karikatürü Tümü