Başkan Cıgalı’dan Regaib Kandili Mesajı

İlk Partisi Samsun İl Başkanı Gökhan CIGALI Regaip kandili münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

SAMSUN 18.02.2021, 01:12 20.02.2021, 00:07
Başkan Cıgalı’dan Regaib Kandili Mesajı

İlk Parti İl Başkanı Gökhan CIGALI  yayınladığı mesajla tüm İslam aleminin Regaib Kandil’ini kutladı.Regaib Kandili’nin bereketli bir gece olduğuna işaret eden ve İslam alemi için büyük öneme sahip olduğunu belirten  İl Başkanı  Cıgalı, 'Kandiller insanları sevgi ve saygı çerçevesinde kalpleri birbirine yakınlaştıran, kardeşlik ve birliktelik duygularını en üst seviyeye çıkaran çok özel gecelerdir. Bu özel günlere sahip olan islam...

Regaib Kandili’nin bereketli bir gece olduğuna işaret eden ve İslam alemi için büyük öneme sahip olduğunu belirten  İl Başkanı Cıgalı, "Kandiller insanları sevgi ve saygı çerçevesinde kalpleri birbirine yakınlaştıran, kardeşlik ve birliktelik duygularını en üst seviyeye çıkaran çok özel gecelerdir. Bu özel günlere sahip olan islam toplumları için refah müjdelerini de görmemiz gerekiyor.
Regaib Kandili ayrıca bizlere hayatın geçici olduğunu ve geride sadece Allah’ın rızasına uygun iyi ve faydalı amellerin kalacağını hatırlatmaktadır. Mübarek aylar ve geceler bizler için fırsat günleridir. İnsanlarımızın, Allah’a daha derin bir şükür imkânı bulacağı kandil gecesinde, muhabbetin, birlikteliğin, kaynaşmanın artmasını ve mübarek gece hürmetine tüm insanlığın bu salgın hastalıktan biran önce kurtulmasını temenni ediyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle, mübarek üç ayların başlangıcı, Ramazan-ı Şerif’in müjdecisi olan Regaip Kandili’nin tüm İslam alemine sağlık, birliktelik ve huzur getirmesini dilerim" dedi.

Yorumlar (0)
12
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 25 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı