Başkan Demirtaş, Başkan Erden’i Ve Yönetimini Tebrik Etti

Samsun Ordu Giresun Türk Yerel Hizmet- Sen 7. Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçimlerde mevcut Genel Başkan Tuncay Erden yeniden seçilerek güven tazeledi. Genel Kurulun olduğu salonu ziyaret eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Başkan Erden’i ve yeni yönetimini tebrik etti

SAMSUN 23.11.2021, 16:09
Başkan Demirtaş, Başkan Erden’i Ve Yönetimini Tebrik Etti

Bahçelievler DSİ 7. Bölge Müdürlüğünde gerçekleşen olağan genel kurulda tek liste halinde seçimlere gidildi. Sıra sıra oy kullanan delegelerin oylarını alan mevcut Başkan Tuncay Erden  tekrardan göreve seçildi.

Seçim sonuçlarının ardından kürsüye gelen Başkan Tuncay Erden, delegasyona yönelik bir teşekkür konuşması yaptı.

Sözlerine “İşte birlik, işte teşkilat,işte sendika bu sendika sözleri salona hitap eden Başkan Erden,”7. Olağan Genel Kurulumuzu çok büyük bir coşku ile icra ettik. Genel Kurulumuzun ve sonuçlarının hayırlı olmasını diliyorum. Bu teşkilattaki bütün arkadaşlarımız tüm organlarımızda görev almaya layık insanlardır. Alanlarda, sahalarda yapmış olduğunuz çalışmalar bizleri de heyecanlandırıyor, şevk veriyor, azim ve inancımızı tazeliyor. Teşkilatçılık zor bir süreç, gönüllere girmek kolay değil. Bizler sizleri Allah için seviyoruz. Üye sayımızın sayısı bizler için çok önemli tabikide ama biz her gönülde olmayı istiyoruz. Genel Kurulumuzda almış olduğumuz kararlarla bundan sonra 4 yılımızın rotasını çizmiş olduk. Sendikal anlayışımızı birlikte icra edeceğiz.

Yönetimde olanlar için güven tazelediniz, yeni seçilen arkadaşlarımıza güven verdiniz. Bize duyduğunuz güven için sonsuz teşekkür ediyorum. Allah herkesten razı olsun.

Tek liste olarak girilen seçimde Türk Yerel Hizmet- Sen Yönetim Kurulu böyle şekillendi.

Başkan -Tuncay Erden

Başkan Yardımcısı-Osman Yağmur

Yönetim Kurul Üyesi-Mehmet Ali Atay

Yönetim Kurul Üyesi Levent Emirza

Yönetim Kurul Üyesi Yıldan Gözdemir

Yönetim Kurul Üyesi Hakan Karaman

Yönetim Kurul Üyesi Hasan Armağan Duran

Yorumlar (0)
28
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 30 Eylül 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı