Başkan Demirtaş, Tepkimi Sosyal Medya Hesabım Üzerinden Paylaştım

İlkadım Belediye Meclisi Ekim ayı 1. Birleşimi İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın başkanlığında gerçekleşti. Toplantıya ABD’nin Ülkü Ocaklarının araştırılması için senatoya verilen teklif MHP Grup Başkanı İbrahim Üstün’ün bildirisiyle kınandı.

SAMSUN 16.10.2021, 00:16
Başkan Demirtaş, Tepkimi Sosyal Medya Hesabım Üzerinden Paylaştım

Ekim ayı 4 gündem içi 2 gündem dışı olmak üzere 6 gündem maddesinin görüşüldüğü Belediye Meclis toplantısı gündem maddelerinin görüşülmesi için komisyona sevk edildi.

Meclis toplantısı sonrası gündem dışı söz alan MHP Grup Başkanı İbrahim Üstün,” Milyonlarca Müslümanı acımasızca katleden yıllarca PKK ve PYD Terör örgütüne tırlarla dolu mühimmat ile destek veren Türk İslam düşmanı tüm terör örgütlerini destekleyenlerin mensubu olmaktan onur duyduğum ülkesi ve milleti için yapamayacağı fedakârlığı olmayan Ülkücüleri ve Ülkü Ocaklarını araştırması için senatoya teklif veren ABD’yi şahsım ve MHP grubum adına şiddetle ve nefretle kınıyorum. Türkiye Cumhuriyeti ABD’nin 51.inci eyaleti değildir” dedi. Sözlerine; Yaşasın ülkü ocakları, yaşasın Türk milleti diyerek Bozkurt işareti yapan Üstün, Bu bildirgemiz bilmeyenlere ülkü ocaklarını doğru yolda olduğunu göstergesidir diyerek son verdi.

“Her şey  Türk ve Türkler için”

Biz gençlik yıllarımızda ne Amerika,ne Rusya, ne Çin, her şey Türk ve Türkler için sözünü bugünlerde en güzel örnekleri sergileneceğinde şüphemiz olmayacağını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Kendimde sosyal medya hesabım üzerinde tepkimi paylaştım. ABD’nin yaptığı oyunlarla bu işler öyle olmayacak. Birbirimize daha güç vererek omuz omuza kuvvetlenmenin artacağını düşünüyorum “dedi.

Yorumlar (0)
23
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 26 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı