Başkan Demirtaş’tan Duyarlı Vatandaşlara Teşekkür

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş Emlak, Çevre ve Temizlik Vergileri 2. Dönemi ödemelerinde hassasiyet göstererek hem ülke hem de ilçe ekonomisine destek olan İlkadımlılara teşekkür etti.

SAMSUN 30.11.2019, 10:09
44
Başkan Demirtaş’tan Duyarlı Vatandaşlara Teşekkür

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş Emlak, Çevre ve Temizlik Vergileri 2. Döneminde son günler yaklaşırken, vergi konusunda örnek bir hassasiyet gösteren halka teşekkür etti. Mali Hizmetler  Müdürlüğü Emlak Vergisi Servisini ziyaret ederek vergisini ödemek için gelen vatandaşlarla buluştu. Vergilerin zamanında ödenmesi konusunda taleplerine vatandaşlar tarafından hassasiyetle olumlu bir karşılık verildiğinin altını çizen Başkan Demirtaş; “Halkımızdan altığım vergilerin her kuruşunu yine halkımıza hizmet için harcıyoruz” dedi.

DEMİRTAŞ; “VERGİLERİN HER KURUŞU HALKA HİZMET DEMEKTİR”

İlkadım Belediyesinin içinde bulunduğu mali zorlukların vergiler ile aşılacağına değinen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; “Belediye olarak mali açıdan zor günler yaşıyoruz ancak halkımızın bu konuda göstermiş olduğu hassasiyet ve özveri bu zorlukları el ele aşmamızda büyük önem arz ediyor. Halkımızdan aldığımız vergilerin her kuruşunu şeffaf bir belediyecilik anlayışı ile yine halkımızın hizmetine harcıyoruz ve harcayacağız. İlkadımlı kardeşlerimizle büyük bir aileyiz ve her ailede olduğu gibi bu büyük ailede de zorlukları omuz omuza aşıyoruz. Emlak, Çevre ve Temizlik Vergileri 2. Döneminde son günler yaklaşırken ödemelerinde hassasiyet göstererek hem ülke hem de ilçe ekonomisine destek olan vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ederim.” Şeklinde konuştu.

2 ARALIK EMLAK VE ÇTV’DE SON GÜN

Emlak, Çevre ve Temizlik Vergileri 2. dönemi ödemelerinin 2 Aralıkta son bulacağını hatırlatan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; “2 Aralık 2019 Pazartesi günü 2. vergi döneminin son günü. Vatandaşlarımızın cezalı duruma düşmeden ödemelerini yapabilmeleri için Belediye Hizmet Binamız ile Subaşı, Gazi Park, Cumhuriyet Meydanı ve İlyasköy’de bulunan dış veznelerimiz hafta sonu 09:00 - 16:00 saatleri arasında hizmet verecektir” dedi.

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 07 Ağustos 2020
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45
Günün Karikatürü Tümü