Başkan Mustafa Demir'e Övgü

11'inci Büyükelçiler Konferansı kapsamında toplam 90 büyükelçi ile birlikte Samsun'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i, "Samsun'a çök güzel hizmetler yapacağınızı biliyorum" sözleriyle övdü

SAMSUN 10.08.2019, 01:51
Başkan Mustafa Demir'e Övgü

Dişişleri Bakanlığı'nın bu yıl 11'incisini düzenlediği Büyükelçiler Konferansı için 90 büyükelçi ile birlikte Samsun'a gelen Mevlüt Çavuşoğlu, Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti. Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i, "Samsun'a çök güzel hizmetler yapacağınızı biliyorum" sözleriyle övdü.

ANI DEFTERİNİ İMZALADI

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 11’inci Büyükelçiler Konferansı'na katılmak üzere 90 büyükelçi ile birlikte geldiği Samsun'da Bandırma Müze Gemisi, Atatürk Anıtı gibi tarihi yerleri gezdikten ve Valiliği ziyaret ettikten sonra Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne geldi. Büyükşehir Belediyesi Anı Defteri'ni imzalayan Bakan Çavuşoğlu, Samsun'da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

'BAŞKANLIĞINIZ MUTLULUK VERİCİ'

Mustafa Demir ile Bayındırlık ve İskan Bakanlığı döneminde birlikte çalıştıklarını hatırlatan Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, "Sayın Bakanım, Bakanlığınız döneminde birlikte çalışmıştık. Yaptığınız başarılı hizmetleri ve çalışmaları biliyorum. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı için  isminiz açıklandığında çok mutlu olmuştum. Başkanlığa seçilmeniz son derece mutluluk verici. Samsun için birbirinden güzel hizmetleri yapacağınızı biliyorum. Size ve ekibinize başarılar diliyorum" dedi.

BAŞKAN DEMİR: GURUR VERİCİ

Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'na ziyaret anısına hediye takdim eden Başkan Mustafa Demir de, "Dışişleri Bakanlığı'mızın bu yıl 11'incisini düzenlediği Büyükelçiler Konferası'na Samsun olarak ev sahipliği yapıyoruz. Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu ve Büyükelçilerimiz ile birlikte Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadele'yi başlatmak için yola çıktığı Bandırma Vapuru'nun aslına uygun inşa edilen Bandırma Vapuru Müzesi'ni ziyaret ettik. Ayrıca Atatürk Anıtı'na çelenk bırakıp Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha andık. Şimdi de kendilerini Büyükşehir Belediyemiz de ağırladık. Belediye başkanlığı adaylığım açıklandığında beni ilk arayanlardan birisi de sayın Bakanımız olmuştur. Şahsım adına söyledikleri güzel sözler için ve böylesine değerli bir konferans için Samsun'u layık görmelerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Yorumlar (0)
23
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 14 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı