Başkan Sandıkçı Hayvan Pazarı’nı Ziyaret Etti

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik Hayvan Pazarı’nı ziyaret etti

SAMSUN 05.07.2022, 23:01
Başkan Sandıkçı Hayvan Pazarı’nı Ziyaret Etti

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Samsun İl Tarım Müdürü İbrahim Sağlam ile birlikte Canik Hayvan Pazarı’nı ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Vatandaşlar Memnun

Vatandaşlar ve esnaflar Canik Hayvan Pazarı’nda verilen hizmetlerden dolayı Başkan İbrahim Sandıkçı’ya teşekkür etti. Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Halkımızın güvenli ve hijyenik koşullarda kurban ibadetini gerçekleştirebilmesi için ekiplerimiz tarafından gerekli tüm denetim ve kontroller devam ediyor” dedi.

“Karadeniz’de örnek gösterilen bir pazar”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Canik Hayvan Pazarı’nda vatandaşlarımızın gereken tüm ihtiyaçlarına anında cevap veriyoruz. İdari binası, kafeteryası, mescidi, tuvaleti ve banyosu ile Karadeniz’de örnek gösterilen bir pazar” diye konuştu.

‘Şampiyon’ Alıcı Buldu

Canik Hayvan Pazarı’nın en büyük kurbanlığı olan 1350 kilogram ağırlığındaki ‘Şampiyon’ isimli boğa alıcısını buldu. Esnaf ve vatandaşlar arasında geçen pazarlık gülümseten anlar yaşattı.

Canik İlçesi Dereler Mahallesi’nde bulunan hayvan pazarı, Kurban Bayramı süresince vatandaşlara hizmet vermeye devam edecek.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 05 Aralık 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı