Başkan Vekili Yıldırım'dan Çocuk Yuvasına Sevgi Dolu Ziyaret

İlkadım Belediyesi Başkan Vekili, Adem Yıldırım, eşi Muazzez Yıldırım Süleyman Yançotaral Çocuk yuvasında çocukların kaldığı sevgi evlerini ziyaret etti. Başkan Vekili Yıldırım, hediye dağıttığı çocuklarla neşeli dakikalar geçirdi.

SAMSUN 07.08.2019, 00:24
Başkan Vekili Yıldırım'dan Çocuk Yuvasına Sevgi Dolu Ziyaret

İlkadım Belediye Başkan Vekili Adem Yıldırım ve eşi Muazzez Yıldırım Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren  0 ile 10 yaş grubu çocukların kaldığı Sevgi evlerini ziyaret etti.  Çocuklarla yakından ilgilenen Yıldırım ve eşi onlarla duygu dolu dakikalar yaşadı. Çeşitli  hediyeleri alan bazı çocuklarda  verdikleri poz ve oyunlarla ilgi odağı oldu.Çocukların yanına bundan sonra daha sık ziyarete gelmeye çalışacaklarını da ifade eden İlkadım Başkan Vekili Adem Yıldırım; Burada kalan çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır.Onları gördük, onlarla kucaklaştık çok mutluyum. İnşallah hepsinin bahtı açık olur. Biz elimizden geldiğince onların yanında olmaya çalışacağız "şeklinde konuştu.

''Ziyaretler Moralleri yerine getiriyor''

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren ve çocukları mutlu eden hediyeler için  teşekkür eden Süleyman Yançotaral Çocuk yuvası  Müdürü Ömer Komut “ Sevgi dolu bu ziyaret çocuklarımız için moral ve motivasyon oldu. Kurumumuzda 0 ile 12 yaş arası çocuklarımız bulunuyor. Bunlardan  0 ile 7 yaş arası ise ayrı kalıyor. Devletimiz çocuklarımız için her türlü imkanı sağlıyor. Böyle ziyaretler olunca da çocuklarımızın moralleri yerine geliyor” dedi.

Yorumlar (0)
29
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 15 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı