BEM-BİR-SEN Samsun Şubesi İlkadım Belediyesindeki Üyeleri İstişare Toplantısı

İlkadım Belediyesi’nde yaşanan sorunlara yönelik toplantı Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanlığı’nda gerçekleştirildi.

SAMSUN 29.01.2021, 12:34
BEM-BİR-SEN Samsun Şubesi İlkadım Belediyesindeki Üyeleri İstişare Toplantısı

BEM-BİR-SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da memurların her daim yanlarında olduklarını belirtti.

Toplantıda, İlkadım Belediyesi’nde görev yapan Memur personellerin sendikaya ilettiği sorunlar ele alınarak çözüm önerileri hazırlandı.

BEM-BİR-SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli toplantıyla ilgili basın mensuplarına yaptığı açıklamada; “Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası olarak bugüne kadar her zaman üyelerimizin, memurlarımızın ve mesai arkadaşlarımızın yanında yer aldık.

Bundan sonra da arkadaşlarımızın yanında olmaya, onların bize verdiği görevi en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz. İlkadım Belediyesi’nde görev yapan memur arkadaşlarımızın sendikamıza iletmiş olduğu bazı önemli hususları bugün Memur-Sen İl Başkanımızın da katılımlarıyla ele aldık.

Bu hususlara yönelik her türlü tedbirlerin alınması noktasında önemli kararlar aldık ve Belediye Başkanı Sayın Necattin Demirtaş’a ilettik. İnşallah bu sorunların, önemli hususların kısa sürede sona ereceğini umuyoruz. Rabbim, vatanımız, milletimiz ve Samsun’umuz için alın teri akıtan, gece-gündüz mesai yapan arkadaşlarımıza görevlerinde muvaffakiyetler diliyor, toplantımıza katılan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Gayretli başkanlığında düzenlenen toplantıya, Memur-Sen İl Başkanı Hamdi Yıldız, İl Başkan Yardımcısı Murat Akkuş, İlkadım Belediye Temsilcisi ve Makine Mühendisi Mustafa Karaduman ve üyeler katıldı.

Yorumlar (0)
23
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 01 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı