‘Biz büyük bir aileyiz’

Sevdamız Samsun Platformu yönetim kurulu, ilçe temsilcileri ve üyeler kahvaltıda bir araya geldi. Yönetici ve üyelerin aileleriyle birlikte katıldığı kahvaltı programında Genel Başkan Nuri Seven, Sevdamız Samsun Platformu’nun büyük bir aile olduğunu ve her geçen gün daha da büyüdüğünü söyledi

SAMSUN 01.12.2021, 23:56
‘Biz büyük bir aileyiz’

‘HER GÜN DAHA DA BÜYÜYORUZ’

Sevdamız Samsun Platformu yönetim kurulu, ilçe temsilcileri ve üyeler ve aileleri ile birlikte Ihlamur Kafe’de kahvaltıda bir araya geldi. Geniş katılımın olduğu kahvaltı programında açıklama yapan Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, “Sevdamız Samsun Platformu büyük bir aile. Yaklaşık 5 yıl önce çıktığımız bu yolda her geçen gün daha da büyüyoruz. Birbirinden değerli insanlarla birlikte dava ve yol arkadaşlığı yapmaktan ve bu oluşumun bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Benim büyük ailem sizlersiniz. Kahvaltı programı düzenleyerek bizleri bir araya getiren kurulu yönetim kurulu üyemiz ve Ün Yemek Fabrikası Sahibi değerli arkadaşım Mustafa Öksüzoğlu’na da özellikle teşekkür ediyorum” dedi.

‘ÖRNEK BİR OLUŞUMUZ’

Platformunu kurucu yönetim kurulu üyesi olmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Mustafa Öksüzoğlu, “Değerli başkanımız Nuri Seven’le dostluğumuz çok eskiye dayansa da Sevdamız Samsun Platformu olarak geride bıraktığımız süre içinde güzel projelere imza attık. Birlikte güçlü olunabileceğinin en güzel örneğini bu şehre veren bir oluşumuz. Allah birlikteliğimizi daim etsin. Bizler Samsun için, bu şehri geleceği için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Değerli Başkanımız Nuri Seven’e bundan dolayı teşekkür ederim” diye konuştu. Program sonunda Genel Başkanı Nuri Seven, Mustafa Öksüzoğlu’na teşekkür plaketi takdim etti.

Yorumlar (0)
21
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 05 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı