"Değerlerimize sahip çıkmalıyız"

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Dinimizden, örf ve ananelerimizden, kültürümüzden, tarihten gelen çok önemli kazanımlarımız var.

SAMSUN 12.08.2019, 22:47
"Değerlerimize sahip çıkmalıyız"

Bizi biz yapan değerlerimizi kaybetmememiz, yaşatmamız gerekli." dedi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanlığı'nın bayramlaşma programlarına katıldı, huzurevini ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanlığı'nda geniş katılımla bayramlaşma programı gerçekleşti. Bayramlaşmaya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İl Başkanı Ersan Aksu, parti ilçe ve belediye başkanları, teşkilat üyeleri ile partililer katıldı.

Bayramlaşmada konuşma yapan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti ailesinin her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olmayı başaran, halkıyla kenetlenen bir parti olduğunu söyledi.

"BİZİ BİZ YAPAN DEĞERLERİMİZİ KAYBETMEMEMİZ GEREKLİ"

Konuşmasında değerler kavramına değinen dinimizden, örf ve ananelerden, kültürden, tarihten gelen çok önemli kazanımların olduğuna vurgu yapan Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Bizim en büyük kazanımlarımız arasında örf ve ananelerimiz, geleneklerimiz,  kültürel bağlarımız, zenginliklerimiz var. Ne yazık ki, tarihten gelen bu değerlerimiz son yıllarda azalmaya başladı. Bizi biz yapan değerlerimizi kaybetmememiz, yaşatmamız gerekli. Günümüz çağında büyük bir yozlaşma, dejenerasyon etkisini göstermeye, bizi bizden uzaklaştırmaya başladı. Hepimizin değerlerimize sahip çıkması, yaşatması gelecek nesillere taşıması gerektiğini unutmamalı." dedi. Daha sonra, partililer ve teşkilat üyeleriyle tek tek bayramlaşıldı.

"HUZUREVİNE ZİYARET"

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti. Huzurevi sakinleriyle bayramlaşan Yılmaz, hal ve hatırlarını sordu, bayramlarını kutladı. Yaşlılarla vakit geçiren Yılmaz, yine huzurevinde kalan çocukluk arkadaşı Samsun'un tanınan simalarından Dişhekimi Aybars Turan'ı da ziyaret ederek, sağlığı hakkında bilgi aldı, onunda bayramını kutladı.

Yorumlar (0)
31
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 14 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı