Deva Partisi Samsun'da Yönetim Kadrosunu Tanıttı

Ali Babacan'ın genel başkanlığını yaptığı Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Samsun'da Partisinin Yönetim kadrosu ve basınla bir araya geldi.

SAMSUN 20.06.2021, 16:12 20.06.2021, 23:14
Deva Partisi Samsun'da Yönetim Kadrosunu Tanıttı

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi, Samsun Serra Otelde düzenlenen genel merkez üyelerinin de katıldığı tanışma etkinliğinde Partisinin İl-İlçe Yönetimi ile bir araya geldi.

DEVA Partisi İl Baskani Av.Kebire Birer Türk'ün ev sahipliğinde Samsun Serra Otelde düzenlenen Tanışma etkinliğine, Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Ekonomi ve Finans Politikaları Başkanı İbrahim Çanakçı, Bölge Koordinatörü Metin Kaşıkçıoğlu, Kurucular Kurulu üyesi Oğuzhan Aygören ve Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Haldun Hakçı katıldı.

Tanışma etkinliği ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Ekonomi ve Finans Politikaları Başkanı İbrahim Çanakçı, konuşmasında, "Biz Türkiye'de yeni bir parti iddiasıyla yola çıkmadık. Yeni bir siyaset anlayışıyla çözüm odaklı olarak yola çıktık." ifadelerine yer vererek, Parti olarak 15 ayrı heyetle Türkiye'nin her yerini ziyaret ettiklerini belirtti. İbrahim Çanakçı, teşkilatlarını ziyaret ederek istişare ardından o ildeki vatandaşların, esnafın, çiftçinin dertlerini, taleplerini, isteklerini, beklentilerini, sorunlarını dinlediklerini belirtti.

İbrahim Çanakçı, bir soru üzerine,"Biz Türkiye'de yeni bir parti iddiasıyla yola çıkmadık. Yeni bir siyaset anlayışıyla çözüm odaklı olarak yola çıktık. Biz kalkınmanın Ankara'dan değil, yerelden başlamasını öngörüyoruz. "dedi.

DEVA Partisi genel merkez yöneticileri, Samsun’daki yerel yöneticileri ve basın ile bir araya gelmekten duydukları memnuniyeti dile getirerek, bundan sonra çalışmalarına hız vereceklerini belirttiler.

Deva Partisi Samsun İl Başkanı Kebire Birer Türk, Henüz teşkilatlarının oluşumunu yeni tamamladıklarını buna rağmen il ve ilçelerde yoğun bir ziyaret trafiği yaşadıklarını özellikle ilçelerdeki ziyaretlere önem verdiklerini, vatandaşıların dile getirdikleri sorunlarını dinlediklerini belirtti. Türk, Samsun'da teşkilatlanmalarını iki ilçe dışında tamamladıklarını kaydetti.

Ayrıca bir soru üzerine, İl Başkanı Türk, Pandemi dolayısıyla bu zamana kadar basın ile bir araya gelerek tanışamadıklarını, ancak bundan sonra ziyaretlerimizi sıklaştırarak yerel basına ziyaretler gerçekleştireceklerini söyledi.

Yorumlar (0)
23
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 26 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı