"Hiç bir ihmale aksaklığa fırsat vermemeliyiz"

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Çıktığımız bu büyük hizmet yolunda bıkmadan usanmadan, fedakarca çalışmak zorundayız. Hepimiz aynı davanın, kopmaz, ayrılmaz parçalarıyız. " dedi.

SAMSUN 30.08.2019, 00:10
"Hiç bir ihmale aksaklığa fırsat vermemeliyiz"

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, İlkadım ve Kavak İlçe Danışma Meclisi toplantılarına katıldı.

Ağustos ayı danışma meclisi İlkadım ve Kavak toplantıları gerçekleştirildi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  AK Parti Milletvekili Orhan Kırcalı, İl Başkanı Ersan Aksu, belediye, AK Parti İlçe, kadınları, gençlik kolları başkanları, mahalle temsilcileri ve teşkilat üyelerinin katılımıyla gerçekleşen toplantılarda istişare ve değerlendirmelerde bulunuldu.

Danışma meclisi toplantılarında açıklamalarda bulunan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti'de istişare kavramının vazgeçilmez olduğunu, gerçekleşen danışma meclisi toplantılarında her konunun masaya yatırıldığını, değerlendirmelerde bulunulduğunu söyledi.

"İLETİŞİM VE HİZMET AĞI İYİ KURULMALI"

Özellikle vatandaşlarla daha çok iç içe olunması, mahallelerde, ilçelerde yaşanan sorunların çok iyi tespit edilmesi ve iletişim ağının iyi kurulması gerektiğinin altını çizen Yılmaz, "Teşkilatlarımız bu davanın vazgeçilmez unsuru. Bu kutlu yolda bu zamana kadar hep birlikte ilerledik, hep birlikte mücadele ettik. AK Parti bir hizmet partisi ise gönlümüzü, yüreğimizi ortaya koyarak bu yola çıkmış isek bıkmadan usanmadan yolumuza devam etmeliyiz. Ülkemizde çok büyük mücadeleler veriliyor. 18 yıldır bitmeyen bu mücadele sayesinde Türkiye gücüne güç katarak bu günlere kadar geldi. Hiç birimizin günümüz şartları ve gelişmelerini göz önüne alarak durmadan çalışmamız gerekmektedir. Hiç bir ihmale, aksaklığa fırsat vermeden hem yerel hem de merkezi hükümet çalışmalarına, hedeflerine katkı sağlamamız gerekli." diye konuştu.

Salıpazarı ve Terme ilçesinde yaşanan sel felaketine de değinen Yılmaz, "İki can kaybı hepimizin yüreğini yaktı. Bölgede ilk andan itibaren devletimizin tüm imkanları seferber edilmiştir. Halkımızın yardımına koşulmuştur. Bundan sonraki süreçte maddi kayıpların giderilmesi için gerekli çalışmalarda aksatılmadan yürütülecektir. Yeniden tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz." şeklinde konuştu.

Yılmaz, Kavak'ta  Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi'ni de ziyaret etti.

Yorumlar (0)
23
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 14 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı