Liv Hospital ve Vm Medical Park Çalışanları Tıp Bayramı Davetinde Buluştu

Liv Hospital Samsun ve VM Medical Park Samsun Hastanesi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla çalışanları için organizasyon düzenledi. Yelken Kulüp’te verilen davette tüm hekim ve üst yöneticiler bir araya geldi

SAMSUN 19.03.2022, 15:14
Liv Hospital ve Vm Medical Park Çalışanları Tıp Bayramı Davetinde Buluştu

Anlamlı geceye VM Medical Park Samsun Genel Koordinatörü Dr. Hakan Özcan, Genel Müdür Mustafa Şen, Başhekim Prof. Dr. Y. Hakan Leblebicioğlu, Genel Müdür Yardımcısı Fatma Tan Dürüst, Liv Hospital Samsun’dan Genel Müdür Akif Kırbaş, Başhekim Op. Dr. Yılmaz Karagöz, Genel Müdür Yardımcısı Hatice Bulut ve tüm hastane hekimleri katıldı.

VM Medical Park Samsun Hastanesi Genel Koordinatörü Dr. Hakan Özcan, “İki yıldır süregelen pandemiye rağmen tüm hekimlerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte zorluklara rağmen canla başla çalışmaya devam ettik. İnsan sağlığı için özveri ile görevini yerine getiren hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın hakkı ödenemez. Geçirdiğimiz zorlu iki yılın ardından bu seneki 14 Mart Tıp Bayramı’nda hep birlikte doyasıya kutlama yapmak istedik ve bu daveti düzenledik. Biz büyük ve güçlü bir aileyiz. Hepimizin Tıp Bayramı kutlu olsun” dedi.

Yelken Kulüp’te gerçekleşen Liv&VM Tıp Bayramı davetine tüm hekim ve üst yönetim katıldı. Davet müzik eşliğinde gerçekleşti ve çiçek takdimiyle sonlandı.

Yorumlar (0)
19
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 30 Eylül 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı