Pilot il Samsun 5T ile ekonomi şahlanacak

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Samsun İl Başkan Yardımcısı Adnan Uzun, TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün Samsun'a ayrı bir önem verdiğini belirterek, "İşsizliğe çare olacak 5T projelerimizin pilot illerinden biri de Samsun olacak." diye konuştu.

SAMSUN 19.10.2021, 01:56
Pilot il Samsun  5T ile ekonomi şahlanacak

5T EKONOMİYİ ŞAHLANDIRACAK

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Samsun İl Başkan Yardımcısı Adnan Uzun, büyük kurultay sonrası seçime girme yeterliliği kazandıklarını hatırlatarak, "Seçim pusulasında artık biz de varız. Hedefimiz iktidar olmak" dedi. Tarım, turizm, teknoloji, tekstil ve tassarruf formülünü kapsayan 5T politikası ile Türkiye'nin şahlanacağını ifade eden İl Başkan Yardımcısı Uzun, "Ülkemizin en büyük sıkıntısı ekonomik sorunların çözümsüz bırakılması. 5 başlıkta hazırladığımız projelerle, ülkemizdeki üretimi arttırıp ekonomiyi şahlandıracağız. İşsizliğe çare olacak 5T projelerimizin pilot illerinden biri de Samsun olacak." diye konuştu.

SARIGÜL, SAMSUN'A ÖNEMSİYOR

Adnan Uzun, TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün Samsun'a ayrı bir önem verdiğinin altını çizerek, "Değişim iktidarında, Samsun'u ulusal ve uluslararası yatırımcıların gözdesi haline getirecek büyük bir çalışma yürütüyoruz. 'Başın düşerse dara Sen de Sarıgül'ü ara' parolasıyla Türkiye'nin dertleri için yola çıkan liderimiz Samsun'un yalnız olmadığını bize hissettiriyor. Samsun'un tarihi ve stratejik önemini bilen Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül, Samsun'a ayrı bir önem veriyor. Türkiye ve Samsun'un dertlerinin çözümü Sarıgül liderliğinde Değişim Partisi iktidarındadır" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
24
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 30 Eylül 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı