Salıpazarı Güçlenecek, Salıpazarı Kalkınacak

Salıpazarı Güçlendirme ve Kalkındırma Derneği tanışma, kaynaşma ve dayanışma toplantısı dernek binasında yapıldı.

SAMSUN 04.11.2021, 00:40
Salıpazarı Güçlenecek, Salıpazarı Kalkınacak

Toplantıya, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Salıpazarı Ziraat Odası Başkanı Zafer Ersoy, Salıpazarı Muhtarlar Dernek Başkanı Erol Gürsoy, Salıpazarı Meclis Üyesi Yusuf Çakır, Yavaşbey Mahalle Muhtarı Aydın Gül, Orta Mahalle Muhtarı İbrahim Akgül, Bereket Mahalle Muhtarı Mehmet Akbulut ve basın mensupları katıldı.

“AMACIMIZ SALIPAZARININ KALKINMASINA KATKIDA BULUNMAK”

Dernek olarak gaye ve hedeflerini anlatan Salıpazarı Güçlendirme ve Kalkındırma Derneği Başkanı Oktay Çakır, “ Salıpazarı Güçlendirme ve Kalkındırma Derneği olarak hedefimiz, yöremizde yaşayan insanımızdan, yerel aktörlerden, kamu-özel kurum ve kuruluşlar ile milletimizin güçlü sesi basınımızdan alacağımız güç ve destekle değerlerimizi yaşatmak, bölgemizin güçlenmesine ve kalkınmasına katkı sağlamaktır.  Salıpazarının geçmişteki değerlerini, gelecekteki değerleriyle bütünleştirmek, daha da ileriye taşınmasına yardımcı olmaktır. Salıpazarımızın tanıtılmasına, her yönüyle güçlenmesine ve kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Ortak sevdamız Salıpazarımız için birlik, beraberlik ve kardeşlik bağları ile güçlendirmek ve değer katmaktır.” dedi.

AKGÜL’DEN İŞBİRLİĞİ VE DESTEK MESAJI

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ise, böyle güzel bir buluşma ortamını organize eden Salıpazarı Güçlendirme ve Kalkındırma Dernek Başkanı Oktay Çakır’a teşekkür ederek, Salıpazarı için yapılacak tüm faaliyet, çalışma ve projelerde işbirliği sağlayarak destek vereceklerini ifade etti. Toplantının ardından Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ve Salıpazarı Güçlendirme ve Kalkındırma Dernek Başkanı Oktay Çakır, tarafından basın mensuplarına Salıpazarı ilçesi gezdirildi.

Salıpazarı Güçlendirme ve Kalkındırma Dernek Yönetimi ise şöyle;

Dernek Başkanı Oktay Çakır

Dernek Başkan Yardımcıları

Said Çetintaş, Ramazan Çağlar

Genel Sekreter Okan Çakır

Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Baş, Avni Tağıl, Hasbi Çelebi, Mücahit Tok, Recep Yazgan, Mustafa Altuner

Yorumlar (0)
28
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 30 Eylül 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı