Samsun Deva Partisi Alaçam Futbol Turnuvasi Şampiyonu Belli Oldu

07.08.2021 tarihi itibariyle, grup maçları ile başlayan futbol turnuvasının kazananı Es Mühendislik oldu.

SAMSUN 31.08.2021, 00:16
Samsun Deva Partisi Alaçam Futbol Turnuvasi Şampiyonu Belli Oldu

Etkinliklerine ara vermeden devam eden Samsun Deva Partisi il ve ilçe yönetimleri, bu tarz spor faaliyetlerine teşvik eden turnuvaları gelenekselleştireceklerini söyledi. Alaçam ilçesinde başlatılan halı saha futbol turnuvasına farklı mahallerden 18 takım katılım gösterdi. Uzun bir zamandır ilçede böylesi faaliyetler ve etkinlikler yapılmadığı için turnuvaya katılım ve ilgi büyük oldu.

Turnuvaya katılan alaçamlı sporseverler; “ Turnuva düzenlemelerinde genellikle takım başına ücretler toplanır ilave olarak halı saha ücreti de alınır, fakat bu turnuvada Deva Partisi tüm bütçeli prosödürleri kendileri hallettiler. Bu anlamda spora ve biz gençlere güzel bir destek vermis oldular, çok güzel bir heyecan yaşadık tüm parti teşkilatına teşekkür ederiz” şeklinde bilgi verdiler.

Uzun bir süredir devam eden pandemi sebebiyle de ilçede gerçekleştirilen bu tempolu ve heyecanlı turnuva dışardan da ilgi ile takip edildi. Turnuvanın işleyişi ve takibi Alaçam gençlik politikaları başkanlığınca yapıldı.

Samsun il ve ilçe yönetimleri, turnuva başlangıcında olduğu gibi, Es Mühendislik ve Bedir Mühendislik arasındaki final maçına da katıım sağladılar. Samsun Alaçam ilçe başkanı Serkan Dağlı ve İl Başkanı Kebire Birer Türk turnuva boyunca gençlerin heyecanlarına ortak olduklar. Turnuvanın şampiyonu Es Mühendislik olurken, ikinci Bedir Mühendislik üçüncü ise Karşıyaka Mahallesi oldu.

Birinci, ikinci ve üçüncü takımlara kupa ve madalyaları il ve ilçe başkanı tarafından takdim edildi. Başkan Türk; “Vatandaşlarımızın yüzlerini güldüren her projenin her organizasyonun içinde yer alacağız. Biz, bir umut partisi olarak kurulduk, insanımızı memnun etmek bizim her zaman önceliklerimizden olacak” dedi.

Yorumlar (0)
21
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 05 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı