"Sevdamız Samsun Öğrencilere Destek Oldu"

Sevdamız Samsun Platformu yine örnek bir projeye imza attı. Platform üyeleri, Ladik ilçesinin Şıhlı ve Salur köylerinde bulanan okullara giderek öğrencilere kırtasiye malzemesi hediye etti.

SAMSUN 17.09.2019, 00:24
"Sevdamız Samsun Öğrencilere Destek Oldu"

Platform Başkanı Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri ilk etapta ilçede Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Ladik Kaymakamı Harun Arslanargun ve Ladik İlçe Milli Eğitim Müdürü Aykan Sancı’yı ziyaret ederek proje hakkında bilgi verdiler. Protokol üyelerinin de desteğini alan Sevdamız Samsun Platformu yöneticileri, yapılan ziyaretlerin ardından Şıhlı ve Salur köylerinde bulunan okullara giderek 200 öğrenciye kırtasiye malzemesi hediye ettiler. Öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunurken öğretmenler, verilen hediyeler için teşekkür ettiler.

Platform Başkanı Nuri Seven, “Öncelikle bu projemizin Ladik’te gerçekleşmesinde bize destek veren  Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Ladik Kaymakamı Harun Arslanargun ve Ladik İlçe Milli Eğitim Müdürü Aykan Sancı’ya teşekkür ediyorum. İmkanlarımız dahilinde belirlediğimiz köy okullarında projeler gerçekleştiriyoruz. Geçen yıl, bazı okullarımızda öğrencilere atkı ve bere hediye etmiştik. Bu yıl ise okuldaki temel ihtiyaçlarını karşılayacak olan defter, kalem, boya gibi malzemeleri öğrencilere hediye ettik. Samsun bizim sevdamız. Bunun içinde Samsun’un en ücra köşesinde eğitim için okul yollarına düşen tüm öğrenciler de evladımız ve kardeşimizdir. Onlara sahip çıkmak geleceğimize sahip çıkmaktır. Herkesin bunun bilinci olarak hareket etmesini istiyoruz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
30
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 08 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı