TÜGVA Samsun Online Yaz Okulu Başlıyor

TÜGVA Samsun online yaz okulu 6 Temmuz'da başlıyor. Tügva'nın bu yıl ilk defa gerçekleştireceği online yaz okulu kayıtları başladı.

SAMSUN 01.07.2020, 22:17
TÜGVA Samsun Online Yaz Okulu Başlıyor

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Samsun İl Temsilcisi Mustafa Demir, TÜGVA’nın bu yıl ilk defa gerçekleştireceği online yaz okuluna ilişkin yaptığı açıklamada, her yıl yaz aylarında gerçekleştirdikleri Yaz Okulu Projelerinin Covid-19 nedeniyle bu yıl online ortama taşıdıklarını söyledi.

Demir, "Online Yaz Okulu programımızda çocuklarımız, Kur’an-ı Kerim’i güzel okuyacak, temel dini bilgiler ve hadis dersleri ile Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in (SAV) hayatını kendilerine örnek alabilecekler. Ayrıca, düzenlenecek bilgi yarışmalarında çocuklarımız hediyeler kazanacak ve birçok sürpriz ile karşılaşacaklar. TÜGVA Samsun Ortaokul Online Yaz Okulu’nda eğlenerek öğrenecekleri, sağlam dostluklar kurabilecekleri bir ortama sahip olacaklardır.” ifadelerine yer verdi.

6-24 Temmuz tarihleri arasında 3 hafta sürecek olan yaz okulunun zoom uygulaması üzerinden 15 kişilik gruplar halinde yapılacağını belirten Demir, “Ortaokul 4. sınıf mezunları, 5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf ve 8. sınıf mezunları www.tugva.org adresinden 03622288482 nolu telefondan başvurabileceklerini ve kayıt olan herkese Kuran-ı Kerim hediye edileceğiz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 28 Ocak 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı