Usta Belediye Başkanlarının Açıklamaları Üzerine Ateş Püskürdü

Samsun Milletvekili Erhan USTA geçtiğimiz günlerde Terme, Çarşamba ve Salıpazarı’nda yaşanan sel felaketi sebebiyle sahaya inmişti.

SAMSUN 03.09.2019, 15:51
19
Usta Belediye Başkanlarının Açıklamaları Üzerine Ateş Püskürdü

Bölge halkı ve Ziraat Odaları Başkanları ile buluşmuş, ardından bazı açıklamalarda bulunmuştu. Bunun üzerine Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç ve Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, USTA’nın açıklamalarına cevap verdiler. USTA ise bu cevaplara ateş püskürdü. USTA ise:

“SAHAYI BİZZAT YERİNDE MÜŞAHADE ETTİK
Son günlerde bazı belediye başkanları belediyeye ait makineleri sayıyor ve keşke gelip sel öncesi ve sonrası yapılan çalışmaları bizden dinleseydiniz diyorlar. Allah’ın rahmetini felakete dönüştürenler bir de karşımıza geçmiş pişkin pişkin cevap veriyorlar. Benim bilgi kaynağım bizzat kendi gözlemlerimdir. Ben olan biteni gözlerimle gördüm, vatandaşımdan dinledim. Bakın şu fotoğraflara selden bir hafta sonra, herhangi bir iş makinesi veya alınan önlem görebiliyor musunuz? Benim sözlerim ve gösterdiğim görüntüler selden bir hafta sonrasına ait. Bir hafta sonra bile Terme’de 22 köye su verilemiyordu. Bu mu çalışma? Afet bölgesinde yaptıkları küçük icraatleri söylüyorlar. Bunlarla mı övünüyorsunuz? Bir zahmet o kadar da çalışın, hiç mi bir şey yapmayacaktınız? 

Yorumlar (0)
10°
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?

Namaz Vakti 01 Nisan 2020
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Günün Karikatürü Tümü