Vali Zülkif Dağlı’dan Başkan Demirtaş’a Geçmiş Olsun Ziyareti

Samsun Valisi Doç.Dr. Zülkif Dağlı, program dönüşü trafik kazası geçiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

SAMSUN 18.01.2022, 13:15
Vali Zülkif Dağlı’dan Başkan Demirtaş’a Geçmiş Olsun Ziyareti

Yeni belediye hizmet binasında gerçekleşen ziyarette Samsun Valisi Doç.Dr. Zülkif Dağlı’yı, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,Başkan Yardımcılarıyla birlikte karşıladı. İlkadım ilçesi ile ilgili genel değerlendirmenin yapıldığı ziyarette, program dönüşü yaşanan trafik kazası hakkında Vali Zülkif Dağlı’ya Belediye Başkanı Necattin Demirtaş bilgiler aktarıp bir süre sohbet etti.

“Kaza sonrası geçmiş olsun dileklerini iletenlere teşekkür etti”

Samsun Valisi Doç.Dr. Zülkif Dağlı’ya ziyaretinden duyduğu memnuniyetini sözlü olarak dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Yaşadığımız talihsiz kazada can kaybının olmaması bizleri sevindirdi. Trafik kazası çok kötü bir olay. İnsanların trafikte hayli dikkat etmesi gerekiyor. Kimse içinde bulunduğu araca güvenmemeli. İstediği kadar güvenlik önlemi ile donatılmış olsun, param parça olabilecek bir metal yığınının içinde yolculuk ediyoruz. Kimse ‘yol benim’ de dememeli, kurallara uymalı, trafikte azami dikkatli olmalı. Başta geçmiş olsun dileklerini bizleri ziyaret ederek ileten Samsun Valimiz Doç.Dr. Zülkif Dağlı’ya bizzat telefonla arayarak sosyal medya aracılığıyla dualarını ve geçmiş olsun dileklerini ileten herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum; iyi ki varsınız” dedi.

Yorumlar (0)
16
kapalı
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 07 Ekim 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı