Yeniden Refah Partisi’nde atama

Yeniden Refah Partisi Genel Merkezi’nde düzenlenen genişletilmiş il başkanları toplantısının ardından, Yaşar Yazıcı İlkadım İlçe Başkanlığı’na resmen atandı.

SAMSUN 29.01.2021, 12:01
Yeniden Refah Partisi’nde atama

Yeniden Refah Partisi’nde 81 il ve 900’den fazla ilçede teşkilatlanma çalışmaları tamamlandı. Bu kapsamda İlkadım İlçe Başkanlığına Yaşar Yazıcı atandı. Parti genel merkezinde düzenlenen genişletilmiş il başkanları toplantısının ardından Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’a, İlkadım İlçe Başkanı Yaşar Yazıcı tarafından hediye takdim edildi. Teşkilatlanma çalışmalarını 81 il ve 900'den fazla ilçede tamamladıklarını, üye sayısında 100 bini aştıklarını anlatan Erbakan, “Biz, seçime girme yeterliliğini en kısa süre içerisinde ve milletvekili transferiyle değil, bileğinin hakkıyla kazanan bir partiyiz” dedi.

Erbakan, “Partimiz tek başına seçimlere katılıp, büyük bir başarı ile çıkabilecek güce ve potansiyele sahiptir. Bununla birlikte her zaman söylediğimiz gibi Türkiye siyasetinde 24 saat çok uzun bir zamandır. Bugünden yaptığınız değerlendirmelerin gelecekte çok fazla karşılığı olmayabilmektedir. Tabiri caizse 'Dereyi görmeden paçaları sıvamamak' gereklidir. Bugün itibarıyla seçimlere tek başına girebileceğimiz gibi aynı zamanda üçüncü bir ittifakın omurgasını oluşturmak üzere de bir takım değerlendirmeler, görüşmeler, müzakereler yapıyoruz. Bu iki seçenekten birini uygulayabilmemiz mümkündür. Bütün bu değerlendirmelerimizde de en önemli mihenk taşı vatanımızın ve milletimizin selameti ve kurtuluşudur” diye konuştu.

Resmi olarak atanan Yeniden Refah Partisi İlkadım İlçe Başkanı Yaşar Yazıcı, “Genel Başkanımız sayın Dr. Fatih Erbakan’ın önderliğinde ilçemiz, ilimiz ve ülkemiz için her zaman en doğru işleri yapmak için çalışacağız. Güçlü bir yapılanma ile çıktığımız bu yolda Allah’ın izniyle her zaman hayırlı işler yapmak gecemizi gündüzüme katarak hareket edeceğiz. İlkadım gibi büyük bir ilçenin başkanlığın yapmak benim için büyük bir gurur kaynağıdır” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
23
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 01 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı