Başkan Mustafa Demir, iftar yemeğinde konuştu

AK Parti İl Başkanlığı'nın iftarına katılan Mustafa Demir, "Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin tüm gücü, tüm imkanları Samsun'u çok daha güzel bir geleceğe taşımak için kullanılacak" dedi

SAMSUN'UN EN İYİLERİ 26.05.2019, 16:03 26.05.2019, 16:23
Başkan Mustafa Demir, iftar yemeğinde konuştu

AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Samsun'u büyükşehir belediyesinin imkanlarıyla ve gücüyle her alanda çok güzel yerlere taşıyacağız. Her şey birlik ve beraberlikle mümkün" dedi. 

TÜRKİYE'DE 17 YILLIK AK PARTİ FARKI
AK Parti Samsun İl Teşkilatı tarafından, Büyükşehir Belediyesi Anakent Sosyal Tesisleri'nde iftar programı düzenlendi. Programa katılan ve iftar sonrası bir konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun'u çok daha güzel bir geleceğe taşıyacaklarını söyledi. Türkiye’de 17 yıllık AK Parti farkının her alanda kendini gösterdiğini ifade eden Mustafa Demir, "Kurulduğu günden bugüne bakıldığında ülkemizde çok büyük fark var. Hiçbir milletin hayatında böyle bir 17 yıl yok. En ileri ülkelerde bile böyle parlak, böyle değişim ve gelişim gösteren, dünyadaki yerini de bu kadar değiştiren başka bir devlet yok" dedi. 

TÜRKİYE'NİN BAŞKENTİ SAMSUN!
31 Mart yerel seçimlerinde Samsun'un büyük bir başarı gösterdiğini belirten Başkan Demir, "31 Mart'ta bir yerel seçim yaşadık. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminden sonraki ilk yerel seçimdi. Samsun bu konuda Cumhur İttifakı'nın adaylarıyla birlikte en başarılı olan illerden biri. Seçimlerden sonra 19 Mayıs'ın 100'üncü seneyi devriyesinde kutlama programlarını icra ettik. Bütün Türkiye'nin gözü Samsun'daydı. Tabiri caizse Samsun, Türkiye'nin başkenti oldu" diye konuştu. 

'BİRLİKTE YOL YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ'
Samsun için çok daha güzel işlere imza atacaklarını söyleyen Başkan Mustafa Demir, "Büyükşehir Belediyesi'nin tüm imkanlarını seferber ederek ve Büyükşehir'in gücüyle Samsun'u her alanda çok güzel yerlere taşıyacağız. Her şey birlik ve beraberlikle mümkün. Seçim döneminde ortaya koyduğumuz ve herkese örnek olan ortak çalışma anlayışımızı daha da geliştireceğiz. Bugüne kadar hep birlikte yol yürüdük, bundan sonra da yürümeye devam edeceğiz" dedi.

İftar programına ayrıca AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, ilçe belediye başkanları ve teşkilat üyeleri katıldı.
 

Yorumlar (0)
31
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 14 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı