Canikli muhtarlardan Başkan Mustafa Demir'e teşekkür

Samsun'da Büyükşehir'in bir ilke imza atarak ilçelerde 'Muhtarlarla İstişare Toplantıları' düzenlemesi, sevinç ve takdirle karşılandı. Canikli muhtarlar, "Yeni dönem umut verici. Hep birlikte Samsun'un çıtasını yükselteceğiz" dediler

SAMSUN'UN EN İYİLERİ 26.06.2019, 12:35 26.06.2019, 15:52
Canikli muhtarlardan Başkan Mustafa Demir'e teşekkür

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in 'İlçelerde Muhtarlarla İstişare Toplantıları' başlatarak bir ilki gerçekleştirmesi, muhtarları memnun etti. Toplantılarının ilkinde Canikli muhtarlar, "Umut veren yeni dönemde Samsun'un çıtasını hep birlikte yükselteceğiz" dediler.

'MUSTAFA DEMİR BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ'
Canik Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya katılan Çamalan Mahallesi Muhtarı Tahsin Çelik,"Canik’te daha önce de böyle toplantılar oluyordu. Ama ilk defa Büyükşehir Belediye Başkanımız, Canik Belediye Başkanımız, meclis üyelerimiz, daire amirleriyle beraber toplantı yaptık. Çok verimli oldu. Biz muhtarlar olarak çok memnun olduk. Mustafa Demir başkanımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

YENİ SEÇİLEN MUHTARLAR ÇOK MEMNUN!
Fındıcak Mahallesi Muhtarı Emin Eker ise, "Benim ilk dönemim. Arkadaşlarımız daha önce bu gibi toplantıların olmadığını söylüyor. Canik’e önem verdiklerini gördük. Çok memnun olduk. Teşekkür ediyoruz kendilerine" derken  Düzardıç Mahallesi Muhtarı Hikmet Oçar, "İlk defa muhtar seçildim. Daha önce böyle bir toplantı olmadığını biliyoruz. Toplantının yararlı olduğunu, sözlerimizin dinlendiğini görmek bizleri mutlu etti. İnşallah verilen sözler yerine getirilir" ifadelerini kullandı.

YENİ DÖNEMDE ÇOK DAHA İYİ HİZMETLER
Büyükşehir Belediyesi'nin yanısıra Canik Belediyesi yönetiminin de toplantıda yer almasının çok önemli olduğuna vurgu yapan Atatürk Mahallesi Muhtarı Lütfi Tercanlı,  "Canik ilçemizde iki belediye öncülüğünde gerçekleştirilen toplantı çok verimli geçti. Bundan sonra devamının gelmesini istiyorum. Yeni dönemde çok daha iyi hizmetler alacağımıza inanıyorum. 2 belediyeye de başarılar diliyorum" dedi.

Gaziosmanpaşa Mahalle Muhtarı Osman Yüksel de görüşlerini, "Daha önce böyle toplantılar yapılmıyordu. Yeni dönemde başarılı çalışmalara imza atılacağına inanıyorum. Samsun’un çıtasını yükseltmek için hep birlikte çalışmalıyız" sözleriyle dile getirdi.

Yorumlar (0)
31
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 14 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı