Çetin Örsel: Kazanmak için Çalışacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Kavak İlçe Belediye Başkan A. Adayı Çetin Örsel, Cumhur ittifakı ile ilgili yaptığı açıklamada, "teşkilatımızın verdiği karar doğrultusunda yolumuza devam edeceğiz" dedi.

SAMSUN'UN EN İYİLERİ 24.12.2018, 00:19 24.12.2018, 15:13
171
Çetin Örsel: Kazanmak için Çalışacağız

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler kapsamında çalışmalarına devam eden Çetin Örsel, Milliyetçi Hareket Partisi ve Ak Parti arasında öngörülen ittifak çalışmalarında Kavak dahil olduğu taktirde teşkilatının verdiği talimatlar doğrultusunda çalışmalarına devam edeceğini söyledi.
Milliyetçi Hareket Partisi Kavak Belediye Başkan Aday Adayı Çetin Örsel, İttifak ve A, Adaylığı çalışmalarıyla ilgili açıklamalarını şöyle sürdürdü:

Örsel: "Kazanmak için çalışacağız"

 "Kavak'ta hemşehrilerimize daha iyi hizmet etmek için kafamızda ve gönlümüzde varlığını hep muhafaza eden partimiz MHP'den aday adayı oldum. Üç hilali Kavak burçlarına dikmek için, güzelim memleketimize daha iyi hizmetler sunabilmek için bende varım dedim. Adaylığımız teşkilatımız tarafından tescillendiğinde aday olarak gece gündüz demeden belediye başkanlığını kazanmak için çalışacağız. Vatandaşlarımızında teveccühüyle  Belediye Başkanı olduğumuz taktirde oturan başkan değil, hizmette sınır tanımayan, vatandaşlarımız arasında hiç bir ayrım gözetmeyen bir başkan olarak halkımızında güvenini boşa çıkarmadan çok büyük başarılara imzamızı atacağız." dedi.
Çetin Örsel, ilçemizde ittifak kapsamı dahilinde değerlendirildiğinde nasıl çalışacaklarını şöyle anlattı:

"İttifak ile ilgili karar mercii ben değilim."

"Ben şahsım olarak, teşkilatımın emrindeyim. İttifak olur veya olmaz, aday olarak şahsım tercih edilir veya edilmez. Biz bir yola çıktık. Partimiz tarafından nasıl, ne şekilde bir görev verilirse o yolda çalışmalarımıza devam edeceğiz. İttifak ile ilgili karar mercii ben değilim. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezimizden bir talimat geldiğinde Sayın il Başkanımız Taner Tekin tarafından gerekli bilgiler tarafımızada yansıtılacaktır. Teşkilat hıyararşik bir düzendir. Bu düzen içerisinde bizi konumlandıracak olan sayın il başkanımızdır.  Tek temennimiz, verilen her türlü kararların Milletimizin ve vatanımızın hayrına olmasıdır."

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 20 Eylül 2020
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45
Günün Karikatürü Tümü