Demir Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor...

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, yerel seçimler öncesi çalışmalarına devam ediyor.

SAMSUN'UN EN İYİLERİ 10.12.2018, 20:38 11.12.2018, 00:51
40
Demir Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor...

Demir,  AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'ın yanı sıra Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Baskan Yardımcısı Oğuzhan Serinkaya ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Seyithan Ekin ile birlikte Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver ve Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz'ü ziyaret etti. 

Burada açıklamalarda bulunan Demir, Samsun'u her alanda daha iyi seviyeye getirmek için bir çok konuda projelerinin hazır olduğunu ifade ederek,  "Adliye binasının fiziki olarak ihtiyaca karşılık  veremediğini  biliyoruz. Bu konudaki ihtiyaçları  gidermek adına ön  çalışmalarımız zaten hazır. Samsunlu hemşehrilerimizin teveccühleriyle göreve geldiğim andan itibaren adliye binasının fiziki şartlarındaki ihtiyaçları gidermek için projelerimizi hayata geçireceğiz" dedi.

Daha sonra Samsun Ondokuz Mayıs Ünivesitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç ve Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın'ı ziyaret eden Demir, üniversiteler ile kentimizin bütünleşerek işbirliği ve uyumunun gelişmesinin önemine vurgu yaptı. Üniversitelerin bir şehrin gelişiminde  çok önemli paya sahip olduğunu belirten Demir, "Samsun şehri ve üniversitelerimizin  uyumunu daha iyi noktaya nasıl getirebiliriz konusunda görüş alışverişinde bulunduk. Bizler bu konuda elimizden gelen çabayı ortaya koyacağız. Başta rektörlerimiz olmak üzere akademik personele büyük görev düşüyor" diye konuştu. Demir, Samsun için ikinci üniversitenin de şans olduğunu ifade etti. Yavuz, Alver, Gürbüz, Bilgiç ve Aydın ziyaretlerinden dolayı Demir ve Karaduman'a teşekkür ettiler.

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 29 Eylül 2020
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45
Günün Karikatürü Tümü