Erhan Usta'dan Samsunlulara Duyuru

31 mart 2019 seçimlerinin ardından ilk kez açıklama yapan Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Erhan Usta

SAMSUN'UN EN İYİLERİ 02.04.2019, 00:44 02.04.2019, 00:53
39
Erhan Usta'dan Samsunlulara Duyuru

Seçimlerin tamamlanmasının ardından ilk kez açıklama yapan Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Erhan Usta, "31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde oy kullanan her dört hemşehrimizden biri, Samsun’da kutuplaşmaya son verilmesini, Samsun’un zincirlerinin kırılmasını ve potansiyelinin hakkını vermesini talep etmiştir. Helal oylarını bizden esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim" dedi.

SÖZ VERİYORUM

Usta açıklamasına şu şekilde devam etti: "Bu destek, bize Samsun’da yürütme anlamında sorumluluk vermese de, yasama anlamında yani milletvekiliniz olarak TBMM’de sorumluluğumuzu üç kat arttırmıştır. Bunun bilincindeyiz; sizlerin hakkını her şekilde savunacağıma, Samsun’a yapılacak her hangi bir haksızlığa boyun eğmeyeceğime, sesim yettiği ölçüde Samsun için haykıracağıma söz veriyorum. Bu süreçte, bizlerle beraber yürüyen gençlerimize, maddi, manevi desteğini bizden esirgemeyen kardeşlerimize, dualarını bizlerden esirgemeyen analarımıza, bizim gördüğümüz, görmediğimiz, farkında olduğumuz olmadığımız Samsun’un yürekli ve mert insanlarına çok teşekkür ediyorum. Artık sesimiz daha gür çıkacaktır. Artık daha güçlüyüz ve azimle, yılmadan, duraksamadan çalışmaya, Samsun’umuz ve ülkemiz için iyi şeyleri desteklemeye, kötü şeylerde de itirazımızı sonuna kadar dile getirmeye devam edeceğiz.

SAMSUN AŞKIM HİÇ BİTMEZ

Samsun ilinin Bağımsız Milletvekili olarak görevimin başındayım. Yine Samsunumuzun meclisteki sesi olacağım. Samsun için güzel bir gelecek hayali olan, bana desteklerini ve üzüntülerini belirten kardeşlerime sesleniyorum, üzülmeyin. Samsun’a olan aşkım ve hizmet anlayışım değişmeyecek. Sizler için Samsun için var gücümle çalışacağım. Bu bir son değil, bu yeni bir başlangıçtır."

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 19 Ocak 2021
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45