Kadın Koordinasyon Merkezi İhtiyaç Sahibi İnsanlara Gıda Yardımlarına Devam Ediyor

İlkadım ilçesinde ihtiyaç sahiplerine ulaşma noktasında Ramazan boyunca titizlikle çalışan İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve belediye bünyesinde hizmet veren İlkadım Kadın Koordinasyon Merkezi, hayırsever vatandaşlardan alınan yardımları ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırma noktasında gece-gündüz demeden çalışmaya devam ediyor.

SAMSUN'UN EN İYİLERİ 29.05.2019, 23:15
Kadın Koordinasyon Merkezi İhtiyaç Sahibi İnsanlara Gıda Yardımlarına Devam Ediyor

Koordinasyon Merkezi Ramazan ayında ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımlarına devam ediyor.Gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşma noktasında mahalle muhtarlarının görüş ve önerilerinin yanı sıra Kadın Koordinasyon Merkezine gelen talepleri değerlendiren Koordinasyon Başkanı Lütfiye Demirtaş,Kazımkarabekir de ikamet eden ihtiyaç sahibine gıda yardım paketini  kendi teslim etti. Ramazan ayı boyunca bu yardımların devam ettiğinin altını çizen Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, "Ramazan nedeniyle gıda paketlerini ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Sosyal belediyeciliğin temel yapı taşı olduğu inancında olan başkanımızın talimatı doğrultusunda İlkadım ilçesindeki ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımını yetiştirmek için gece gündüz çalışıyoruz." dedi.

BAYAN DEMİRTAŞ HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR ETTİ.

Yapılan yardımların artığını ifade eden Demirtaş, ''Bizler İlkadım  Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüzle koordineli olarak gıda yardımlarına Ramazan ayından sonra da ihtiyaç sahibi halkımıza dağıtmaya devam edeceğiz. Bu vesile ilen ben emeği geçen tüm hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum ''dedi.

Yorumlar (0)
28
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 15 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı