KAVAK'LILAR İBRAHİM SARICAOĞLUN'DAN ŞAŞMAYIZ DİYOR

Cumhur İttifakı Kavak Belediye Başkan Adayı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak'lıların Gönlünde Yıkılmaz Bir Tahta Sahip

KAVAK'LILAR  İBRAHİM SARICAOĞLUN'DAN ŞAŞMAYIZ DİYOR

31 Mart 2019 Yerel Seçimlere çok kısa bir zaman kala adayların çalışmarı da bu denli hız kazandı.

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerine sayılı günler kala seçimin nabzını tuttuğumuz şu günlerde soluğu Samsun'umuzun güzel ilçelerinden biri olan Kavak'ta aldık.

Kavak sokaklarında gezdiğimiz zaman çoğunluk olarak gördüğümüz ve duyduğumuz isim olan Mevcut BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM SARICAOĞLU adı oldu.

Kavak Halkına , nasıl Belediye Başkan'ınızın  çalışmalarından hizmetlerinden memnunmusunuz diye sorduğumuzda ise  ''Allah Razı Olsun ''  '' Allah Başımızdan Eksik Etmesin bir memnuniyetsizliğimiz şikayetimiz yok ifadelerini duyduğumuzda bir Belediye Başkan'ının Kavak'da yaşayan insanların  gönüllerine  nasıl dokunduğuna şahit olduk.

İbrahim Sarıcaoğlu'na mikrofonumuzu uzatıp bu kadar sevilmeyi,taktir görmeyi neye borçlusunuz diye sorduğumuzda aldığımız cevap  Kavaklı halkının Sarıcaoğlu'na gösterdiği sevgi karşısında bizleri şaşırtmadı.

İbrahim Sarıcaoğlu '' Önceliğimiz Gönül Belediyeciliği istikametinde ilerlememiz ve bunun akabinde gönülllere yüreklere dokunup hizmeti bu çizgide sunmaktan ,vatandaşın yanında onlara hizmetkar olmaktan kaynaklandığını dile getirdiği açıklamasında ben Kavak daki her evin bir aile bireyi oldum. Kiminin Abisi kimin evladı kiminin amcası kimin de kardeşi işte bu samimiyet bizim önceliğimiz oldu her zaman her yerde kendimizi kimseden üstün görmeyip kimseyi öteleliştirmeyip ,vatandaşımızın derdiyle dertlenip hüznüyle hüzünlenip sevinci ile sevinen bir evlatları olmayı  başabildiğime inanıyorum dedi.

Sarıcaoğlu devam ettirdiği açıllamalarına Ben bu güne kadar hiç bir haksızlığın ayrımcılığın yanında olmadım olmam da Halkıma hizmet noktasında gücümüzün yettiği imkanlarımızın yettiği nokktaya kadar verdiğim sözleri yerine getirme çabasında oldum ve halkım beni gönlüne koymuş bende oları başımın üzerine koyup taşımayı kendime görev bildim dedi.

Cumhur İttifakı Kavak Belediye Başkan Adayı İbrahim Sarıcaoğlu Seçim Çalışmaları kapsamında Kavak İçin hayata geçirmeyi planladığı Vizyon Projelerini  Kavak Kardelen Düğün salonunda muhteşem yoğunlukta bir kalabalığın eşliğinde tanıttı.

Sarıcaoğlu bu vizyon projelerlerin  Kavak İçin Hedef 2023 sürecinde  Kavak'ın çıtasını dahada yükseltecek , Kavak halkına hem istihdan, hem ekonomik destek, hemde yaşam rahatlığı sağlayacak olmasından dolayı son derece mutlu olacaklarını bu mukaddes yolculukta Kavak Halkı ile kurduğu gönül köprüsü sayesinde onlardan aldığı sevgi ve güç sayesinde hep beraber başaracaklarını kaydetti.

Dilek Öztürk

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 18:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER