Mecliste önemli İstanbul buluşması

AK Parti Yerel Yönetim Başkan Yardımcısı ve Samsun milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, İstanbul seçimlerinde Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım'a destek için istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı.

SAMSUN'UN EN İYİLERİ 29.05.2019, 23:06
35
Mecliste önemli İstanbul buluşması

23 Haziran'da İstanbul'da gerçekleşecek seçimler öncesi AK Parti Samsun milletvekilleri istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine yönelik başka şehirlerin milletvekilleri o bölgede yaşayan hemşehrilerine yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Samsun milletvekilleri, İstanbul'da yaşayan Samsunlulara yönelik gerçekleştirilecek buluşmalar öncesi istişare, değerlendirme toplantısı yaptı. İstanbul'da yaşayan yaklaşık 430 bin Samsunluya ulaşılması hedeflenirken, 23 Haziran'da Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım'a destek istenecek.

'SAMSUNLU HEMŞEHRİLERE ULAŞILACAK'

Seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Yerel Yönetim Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Orhan Kırcalı ve AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, mecliste bir araya geldi.

İstanbul'da hemşehrilerle buluşmalara başladıklarını ifade eden Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Geçen hafta ilk çalışmamızı gerçekleştirdik. Hemşehri derneklerimiz ve yapacağımız çalışmalarla İstanbul'da yaşayan Samsunlulara ulaşmayı, İstanbul'daki seçim çalışmalarına önemli katkılar sağlamayı hedefliyoruz." dedi.

Bu arada, AK Parti Yerel Yönetim Başkan Yardımcısı ve Samsun milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, genel merkezde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, başkanlığında gerçekleşen Yerel Yönetimler Başkanlığı Koordinasyon toplantısına da katıldı.

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 16 Temmuz 2020
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45
Günün Karikatürü Tümü