MHP Aday Adayı Sayit Esen'den Coşkulu Açıklama

MHP Kavak Belediye Başkan Aday Adayı Sayit Esen Kavak Atatürk Parkında aday adaylığı açıklamasını gerçekleştirdi.

SAMSUN'UN EN İYİLERİ 19.11.2018, 13:56 19.11.2018, 18:55
262
MHP Aday Adayı Sayit Esen'den Coşkulu Açıklama

MHP Kavak Belediye Başkan Aday Adayı Sayit Esen Kavak Atatürk Parkında düzenlediği toplantı ile aday adaylığı açıklamasını gerçekleştirdi .Miting havasında geçen coşkulu toplantıda Aday Adayı Sayit Esen kavaklı hemşerileri ve MHP camiası ile bir araya geldi.

MHP Kavak llçe Başkanı Cahit Kamberin yaptığı konuşma ile başlayan toplantı MHP Kavak Aday Adayı Sayit Esen'in konuşmasıyla kavak halkının da yakın ilgisiyle karşılaşan sayit esen duygularını gizleyemedi. Doğup büyüdüğü toplaraklara hizmet etmenin, kalkındırmanın ve kavak halkının istekleri doğrultusunda güçlü bir ilçe olacaklarını söyledi. Birlik ve beraberlik mesajları vererek her şey Kavak için Dedi!

Sayit Esen Kimdir?

OZGEÇMIŞIM 20 Ocak 1970 yılında Kavak Bekdemir Köyünde Dünyaya geldim. On çocuklu bir ailenin ikinci erkek çocuğuyum. Ve Ilk öğretimimi Samsun Şehit Cengiz Topel Ilköğretim okulunda tamamladıktan sonra orta öğretimimi Samsun merkez orta okulunda tamamladım. Ve lise öğrenimime Namık kemal - lisesinde başlamam ile birlikte iş hayatına da atıldım. Ericsson iletişim ve telekominikasyon hizmetleri firmasında ilk iş hayatımda iş güvenliği ve uzmanlığı konularında eğitimler aldım. Ve askerlik eğitimimi Isparta Eğridir Dağ Komando Okulunda tamamladıktan sonra evlendim. Ve Botaş Holdingte İstanbul ve Tekirdağ da iş güvenliği şefi olarak hizmetlerde bulundum. Gama Holdingin yurt içi ve yurt dışı şantiyeleri için iş güvenliği uzmanı ve şefi seçmelerini başarı ile tamamlayarak Ankara, Sivas, Kahramanmaraş Elbistan, Adana Yumurtalık, Suudi Arabistan Dammam, Hofhof, Riyad, Dubai, Libya Zavia, Kazakistan Aşkabat ta iş güvenliği şefi olarak görev aldım.  2006 yılı Mart ayında Türkiye ye kesin dönüş yaptım. Ve memleketim olan Kavakta kendi şirketim olan Esenoğlu Taşımacılık adı adlındaki şirketimi kurdum. Lojistik faaliyetlerime devam ederken birçok şirkete Iş güvenliği konularında yardımlarda bulundum. Ve şirketimde satış pazarlamaya da yer vererek motorlu taşıtlar yağ ve filitre pazarında yer aldım. Kısa süre sonra pazarda talep gören firma haline gelerek Karadeniz bölge bayilikleri alarak ticaretime devam ettim.  2009 yılı içerisinde Kavak Yaşar Doğu Tırcılar ve Kamyoncular Kooperitifi Başkanı seçildim. Bunu yanı sıra köyümüze kurulması beklenilen Kavak çimento fabrikası kurulumu için çalışmalarda bulundum. Ve bu çimento fabrikasının kavağa kurulmasının ardından ikinci bir kooperatifi kurarak bekdemirliler taşıyıcılar kooperatifi adı altında ki kooperatifi hayat geçirdim. Ve kurucu Başkan olarak halen görevime devam etmekteyim. Bu kurulan fabrikanın iş istihdamı için çalışacak genç arkadaşlara yardımcı olarak yaklaşık 300 - 350 kişi arasında fabrikaya personel sağladım. Fabrikanın bütün lojistik hizmetlerini yapmam ile birliklte personel taşımacılığı işini de beş erkek kardeşim ile birlikte yönetmekteyiz. 

 

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 17 Ocak 2021
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45