MHP Kavak Belediye Başkan Aday Adayı Sayit Esen 'den açıklama

Genel Başkanım Sayın Devlet Bahçeli ve yöneticilerimizin almış olduğu her karar benim için emirdir.

MHP Kavak Belediye Başkan Aday Adayı Sayit Esen 'den açıklama

Sayit Esen :Genel Başkanım Sayın Devlet Bahçeli ve yöneticilerimizin almış olduğu her karar benim için emirdir, dedi

MHP Kavak Belediye Başkan Aday Adayı Sayit Esen yaptığı açıklamada Kavak'ta istihtam ve yatırımlar için Kavak'lı gençlerimizin geleceği için, Kavak'ta yaşlılarımız ve yoksullarımız için ,Kavak'ta belediyemizin herkeze eşit hizmet vermesi için ,Kavaka'ta ötekileştirmeden ayrı gayrı olmadan hizmet sunmak için, herşey Kavak Halkı için diyerek yapamayacağımız hiç bir hizmet yok Kavak Halkı ile devam ediyoruz dedi.

Yediden yetmişe Kavaklının Sayit Esen’e ilgisi bir çığ gibi büyümeye ve artmaya devam ederken İttifak ile ilgili sorularımıza ise söyle yanıt verdi.


Esen : Genel Başkanım Sayın Devlet Bahçeli ve yöneticilerimizin almış olduğu her karar benim için emirdir, ben bu kararlara saygı duyar çizgimi bozmadan verilen görev neyse layıkı ile yerine getirmeye çalışırım ve çalışacağım da , benim görevim çalışmak olacaktır, hizmet olacaktır , sevgi saygı olacaktır, her gün topluma faydalı olmak dedi.


Tüm Kavak Halkına desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum diyen MHP Kavak Belediye Başkan Aday Adayı Sayit Esen inşallah hep birlikte başaracağız diyerek son sözlerinde büyüklerine saygılarını küçüklerine ise sevgilerini iletti

Dilek Öztürk
 

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER