Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Salih Şen: Samsunun Eksiklerini Biliyoruz

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Salih Şen, Samsunun en büyük probleminin sporda, siyasette, eğitimde sahipsizlik ve vizyonsuzluk olduğunu söyledi.

Kadındanalhaberi muhabiri Osman yılmaz Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Salih Şen ile Samsun Fuar içinde bulunan halısahada bir araya geldi. 

31 Mart yerel seçimleri kapsamında Osman Yılmaz'ın sorularını yanıtlayan Şen, seçime 1 ay kala yoğun bir çalışma dönemine girdiklerini, Samsunun sıkıntılarını bildiğini ve bu sorunların giderilmesi için Samsun halkının desteğini beklediklerini söyledi.  

1 NİSAN SABAHI SAMSUN’DA YÖNETİM ANLAYIŞI DEĞİŞECEK

1 Nisan sabahında Samsunun kan gitmeyen damarlarına, çözüm üretilmemiş bölgelerine ve ara sokaklarına Milli Görüş belediyecliği ile birlikte yeni bir taze kanın gideceini belirten Şen, Samsunun en büyük probleminin sporda, siyasette, eğitimde sahipsizlik ve vizyonsuzluk olduğunu söyleyerek; "Şehrimizimizin bir hedefi yok.  Şehrimizin tabanına inerek problemli olan bölgeleri yönetim anlayışımızla yeni bir vizyon kazandırmak istiyoruz. Kentsel dönüşüm problemleri , alt yapı problemleri, kaçak yapılaşmalar, otopark ve ulaşım problemleri, yeşil alanların azlığı ve bunların çözümü ile ilgili projelerimiz bulunuyor." dedi.

TÜRKİYE’NİN  %51 ‘İ KADINLARDAN OLUŞUYOR

8 Mart Dünya Kadınlar Günün’de kadınların bu çok özel gününü kutladığını belirten Şen; Türkiye’nin yönetiminin kadınların elinde olduğunu söyledi.

Ev yönetiminden ülke yönetimine kadar birçok alanda kadınların yönetimde söz sahibi olmasına ragmen onlara gereken önemin verilmediğini belirten Şen; "Türkiye’de kadındanların siyasete katılımını sağlayan en yegane teşkilat Saadet partisi olmuştur. Erbakan hocamız döneminde, Prof.Dr.Oya AKGÜNEŞ’in seçimlerde 1.sıradan aday gösterilerek kadınlara verilen değeri göstermiştir. Engellilerin problemleriye ilgili olarakise imar mevzuatıyla ilgili kısımlarda engellerin kaldırılacak ve yönetime katılacak. Parti olarak engellilerden sorumlu Genel Başkan yardımcısı bünyelerinde barındırarak toplumun bütün katmanlarını kucaklayacağız."

SAMSUNSPOR’A EN TEPE NOKTADAN SAHİP ÇIKILACAK

Samsunspor delege üyesi olduğunu belirten Şen, "Samsunspor’a gereken en temel destek şehirdeki okulların bütün beden eğitimi öğretmenleri ve bütün kuluplerin alt yapılarındaki iyi sporcuların yetiştirilmesi ile sağlanacaktır." ifadelerini kullanan Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Salih Şen, Çarşambaspor’da top oynadığını ve yöneticilik yaptığını Alt yapıdan gelen sporcular sayesinde Samsunspor’un hakettiği yere geleceğine inandığını belirtti.

Haber: Osman Yılmaz

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 01:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER