Samsun'da Halkın Sesi Yok Mu Sayılacak

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayının ‘Mustafa Demir' ismi gündeme düşünce gerek Bafra gerek ise Samsun'u seçmen isyan etti.

SAMSUN'UN EN İYİLERİ 23.11.2018, 19:23 23.11.2018, 19:38
115
Samsun'da Halkın Sesi Yok Mu Sayılacak

AK Parti’nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir ismi tepki çekiyor.. Tüm temayüllerin mevcut başkan Zihni Şahin’i göstermesine karşın ismin aday olarak lanse edilmesi seçmenin tepkisini çekti.

SAMSUN, ZİHNİ ŞAHİN’İ İSTİYOR

Bugün haber merkezlerinden gelen gayri resmi açıklamalr sonrası , özellikle sosyal medyada Zihni Şahin’e sevgi dolu mesajlarla destek verirken AK Parti’ye ise tepki göstermeye devam ediyor. Sosyal medyada AK Parti adayı Mustafa Demir’e tepkiler ayyuka çıkarken, Zihni Şahin’e ile ilgili, ‘Samsun O’nu istiyor’, paylaşımları çığ gibi büyüyor. Zihni Şahin’e büyük bir haksızlık yapıldığı görüşünde birleşen vatandaşlarr, “AK Parti, Mustafa Demir’i aday göstererek büyük bir yanlışa imza attı” diyor.

CUMHURBAŞKANI’NI KANDIRDILAR!

Bafralılar sosyal medya platformlarında gün boyu, “Sayın Zihni Şahin gerek Bafra’da görev yaptığı dönemde gerekse Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı olarak halkın gönlünde taht kurmuş bir isimdir. Sayın Cumhurbaşkanımıza yanlış bilgiler verilmiş ve birtakım lobiler Mustafa Demir’i aday yapmıştır. Samsunluların seçimlerde buna bir cevabı mutlaka olacaktır” dedi.

Yorumlar (1)
Songül kişioğlu 2 yıl önce
Geçmiste bir yerde okumustum şu an hatırımda değil ama orda ki cümle hafızamdan hiç silinmedi.
"Bir kimse eski bilgilerini yeniden gözden geçirebiliyor ve bunlara yenilerini ekleyebiliyorsa o kişi diğerlerinin öğretmeni olabilir" diyordu.
İşte Zihni Şahin öğretmenimiz bunu uygulayan etrafindaki insanlara emsalsiz bir örnektir.
Öğrencilik yıllarımda onun hiç yüksek sesle konuştuğunu yada bağırdığını hiç görmedim.Bağırarak gönüllere girilemeyeceğini bilen naif bir kişilikti.Acayip yüksek kahkahalarını da hiç duymadım gülüşlerine zarafet katan latif ve hoş insandı.
Zihni Şahin öğretmenim "çileli yolları sükut ve sabır ile yürüyen" tevekkül içinde olan öğreten insandır.
Sevgili öğretmenim sana müteşekkirim, sizde kıymeti olduğunu bildiğim en kalbi sevgilerimi ve hürmetlerimi sunuyorum.
Gülüşlerinizden güneş ve umut eksik olmasın.
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 20 Eylül 2020
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45
Günün Karikatürü Tümü