Taner Tekin'den Başkan Adayları ile ilgili Açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin, yerel seçimlere ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Sosyal medya hesabı Facebook adresinden paylaşımda bulunarak Partisinden Aday Adayı olacaklara önemli duyurularda bulundu.

SAMSUN'UN EN İYİLERİ 11.12.2018, 23:39 11.12.2018, 23:54
94
Taner Tekin'den Başkan Adayları ile ilgili Açıklama

SEÇİMLERDE BÜYÜK BAŞARI KAZANACAĞIZ

Yerel Seçimlerde kazanacakları başarılara olan inanançlarının artırmakla birlikte moral ve motivasyonlarını da yükselttiğine dikkat çekerek, "31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimler yaklaştıkça Türkiye’nin her bir köşesinde olduğu gibi Samsun’umuzda da Milliyetçi Hareket Partisine Aziz Milletimiz her zamankinden çok daha fazla teveccüh göstermektedir. Halkımızın gösterdiği bu yüksek teveccüh şehirde, mahallede, sokakta köyde hissedildiği kadar Belediye Başkan Aday adaylarımızın da sayısının geçmiş seçimlere kıyasla çok daha fazla olmasıyla teşkilatlarımızda da ziyadesiyle hissedilmektedir. Gerek birbirinden değerli aday adaylarımızın gerekse halkımızın partimize gösterdikleri bu yüksek ilgi ve teveccüh bizleri de son derece memnun etmekte ve Seçimlerde kazanacağımız büyük başarılara olan inancımızı artırmakla birlikte moral ve motivasyonumuzu da yükseltmektedir." dedi.

"MHP’nin Modern ve Üretken Belediyecilik anlayışıyla Hemşehrilerimizi hak ettiği hizmetlere kavuşturacağız "

 MHP Belediye Başkan Aday adaylarının 15 Ocak 2019 tarihine kadar İlçe Başkanlıklarına bizzat başvuru yapmaları gerektiğini ifade eden Başkan Tekin; "İl ve İlçe teşkilatlarımız ile birlikte bizlerde tüm belediyeleri kazanarak hemşehrilerimizi MHP’nin Modern ve Üretken Belediyecilik anlayışıyla hak ettiği hizmetlere kavuşturmak için canla başla çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu doğrultuda daha önceden de kamuoyuna duyurduğumuz gibi Genel Merkezimizden gönderilen genelgede de belirtildiği üzere Partimizden Belediye Başkan Adayı olmak isteyen aday adaylarımızın en geç 15 Aralık 2018 tarihine kadar İl ve İlçe teşkilatlarımızın onayını alarak Genel Merkezimize bizzat başvuru yapmaları gerekmektedir. Belediye Meclis üyesi Adayı olmak isteyen aday adaylarımızın ise 15 Ocak 2019 tarihine kadar İlçe Başkanlıklarımıza bizzat başvuru yapmaları gerekmektedir." dedi.
Tüm Belediyelerde Şanlı Üç Hilal sancağını dalgalandırabilmek için gece gündüz demeden çalışmalara devam ettiklerini paylaşan Taner Tekin açıklamasını şöyle tamamladı:

İTTİFAK GÖRÜŞMLERİ DEVAM EDİYOR...

"Samsun’da yaklaşan yerel seçimlerin en iddialı Partisi olarak Cumhur İttifakı Hukukuna sadık kalarak tarihi bir başarıya imza atabilmek için belirlediğimiz stratejiler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürürken Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ Beyin ifade ettiği Büyükşehir ile ilgili Yerel Seçimlerde ki ittifak görüşmeleri ise Genel Merkez ve Liderler düzeyinde devam etmektedir. Bu görüşmeler neticesinde Samsunumuz ile ilgili bir karara varıldığında gerek teşkilatlarımız gerekse kamuoyu bilgilendirilecektir. Görüşmeler neticesinde Genel Merkezimizden bir talimat gelinceye kadar tüm teşkilatlarımızla ve aday adaylarımızla tüm Belediyelerde Şanlı Üç Hilal sancağını dalgalandırabilmek için gece gündüz demeden çalışmalara devam edeceğiz..."

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 02 Ekim 2020
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45
Günün Karikatürü Tümü