USTA Kadından Al Haberin Özel Konuğu Oldu

8 Mart Dünya Kadınlar Günün'de Kadın Gazetecilerinin Konuğu Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta

USTA Kadından Al Haberin Özel Konuğu Oldu

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kapsamında Kadın Gazetecileri ziyaret eden ve Dilek Öztürk'ün sorularını yanıtlayan  Erhan Usta yürüttükleri  seçim çalışmalarını değerlendirdi.

Samsun Milletvekili ve Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile Samsun Bayan Gazetecilerinden Kadından Al Haberi Genel Yayın Yönetmeni Dilek Öztürk ve İmtiyaz Sahibi Elif Taşan 'ı  ziyaret ederek çiçek taktimi ile günlerini kutladı ardından  canlı yayında merak edilen soruları yanıtladı .

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta Kadından Al Haberin Genel Yayın Yönetmeni Dilek Öztürk'ün canlı yayın konuğu oldu .Usta İlk olarak yürüttükleri seçim çalışmalarına değinerek halkın yoğun teveccühü ile çalışmalarına devam ettiklerini belitti.

Usta neden bağımsız aday olduğunu ifade ettiği konuşmasında, ciddi faydaları olacağına inancımdan ve bir partiye bağlı olmadan vatandaşa hizmet sunma noktasında daha fazla önemine inandığım için tercihimi bağımsız aday olmaktan yana kullandım dedi.Seçildikleri taktirde Samsun'un en önemli ve ve öncelikli sorunu olan işsizlik ve istihtam konularına ivedi çözüm bulma noktasında icraatlerini yapcaklarını kaydetti

SAMSUN'UN EN BÜYÜK SORUNU İŞSİZLİK

 Samsun'da büyük sorunun  ekonomik sorunlar ve işsizlik olduğuna dikkat çeken Erhan Usta seçildikleri taktirde Samsun'un en önemli ve ve öncelikli sorunu olan işsizlik ve istihtan konularına ivedi çözüm bulma noktasında icraatlerini yapcaklarını söyledi.

BAĞIMSIZ ADAYLARA  OY PUSULASINDA HAKSIZLIK

Erhan Usta, Oy pusulasını anlatarak, kendilerine haksızlık yapıldığını ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini elindeki örnek oy pusulasıyla anlattı.
 Kendisine haksızlık yapıldığını belirten Erhan Usta; pusulanın en sonunda yer aldığını vatandaşın Erhan Usta isminin üzerindeki daireye mührünü vurmasını gerektiğini söyledi.

BİZ SIRTIMIZI MİLLETE DAYADIK

Erhan Usta biz üzümüzü millete döndük. Çok net bir şekilde ifade ediyorum, bizim arkamızda hiç kimse yok, milletten başka kimse yok. Bir sermaye kesimi, cemaat, cemiyet hiç kimse arkamızda yok. Biz arkamıza milleti aldık. Bizim hareketimiz artık gönüllüler hareketine dönüştü. Bu şekilde yolumuzda ilerliyoruz. Biz seçim kazanmak için çıktık. Birilerinin oyunu bölmek, birilerine avantaj birilerine dezavantaj sağlamak için çıkmadık. Zaten bunu da herkes görmektedir. İster sosyal medya anketlerinde, ister saha çalışmalarından elde edilen anketlerde isterse Google üzerinden yapılan anketlerde durumumuzun çok şükür iyi olduğu, milletimizin teveccüh gösterdiğini görüyoruz." dedi.

 Samsun’un oyu saltık olmadığını samsun’un oyu kendisinin iradesi olduğunu, Samsun bu iradesine sahip çıkacağını belirterek, "Bizim milletimize en büyük vaadimiz adaletli bir yönetim sergileyeceğiz."  dedi.

Dilek Öztürk

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2019, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER