Yılmaz: Herkes gönülden destek vermelidir

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, ''Binali Yıldırım kendini kanıtlamış, büyük hedefleri olan, İstanbul halkına en iyi hizmeti verecek isimdir. Herkes gönülden destek vermelidir." dedi.

SAMSUN'UN EN İYİLERİ 26.05.2019, 14:13
Yılmaz: Herkes gönülden destek vermelidir

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 23 Haziran'da gerçekleşecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım'a destek çalışmalarını sürdürüyor.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  programına İl Başkanlığı'nda İstanbul Koordinatörü Milletvekili Mustafa Demir'i Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleriyle birlikte ziyaretiyle başladı.

Vatandaş ziyaretleri yapan Yılmaz, Bağcılar Samsunlular Derneği'nin iftar programına katıldı, başkan Ali Seven ve dernek üyeleriyle buluştu. Daha sonra Vezirköprü Arıcaköyü Derneği, ardından Başakşehir Samsun Kavaklılar Derneği ziyaret edildi. Samsunlu hemşehrilerle gerçekleşen buluşmalarda 23 Haziran'da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım'a destek istendi.

İstanbul'da Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım'a desteğin her geçen gün daha da arttığını ifade eden Yusuf  Ziya Yılmaz, Samsunlu hemşehrilerle gerçekleşen buluşmaların verimli geçtiğini söyledi.

'23 HAZİRAN İSTANBUL İÇİN DÖNÜM NOKTASI'

Türkiye'nin İstanbul'da gerçekleşecek seçimlere kilitlendiğini ifade eden Yılmaz, "Sayın Binali Yıldırım, İstanbul için büyük hedefleri olan, İstanbul halkına en iyi hizmeti verecek isimdir. Bu zamana kadar ülkemize, milletimize verdiği hizmetler, projeleri ortadadır. Büyük işler başardı. Ülkemizdeki birçok devasal önemli projenin altında Binali beyin imzası vardır. Değerli ve önemli bir isim şimdi İstanbul için halkımızın karşısında. 31 Mart seçimlerinin ardından İstanbul'da kirli oyunlar sergilenerek demokrasiye büyük bir darbe vurulmuştu. Kirli oyunların hepsi 23 Haziran'da bozulacak.  Halkımızın büyük desteği ile İstanbul Binali Yıldırım ile hizmete doyacak. Daha gelişecek, değer katan projelerle sorunlarından kurtulacak." dedi.

'HERKES BİNALİ YILDIRIM'A DESTEK VERMELİ'

Demokrasi sınavının en iyi şekilde verilmesi için büyük mücadeleler sergilendiğini belirten Yılmaz, ''Sandığa hepimiz sahip çıkacağız. Özellikle İstanbul halkının bu süreçte en doğru kararı vereceğine inancımız tamdır. İstanbul'da hemşehri derneklerimizle yaptığımız ziyaretlerde,  önemli buluşmalarda Binali Yıldırım'a tam desteği gördük. İstanbul için Binali Yıldırım'ın en doğru karar olduğuna inanç bizleri mutlu etti. Herkes eşine dostuna, çevresine ulaşmalı. 23 Haziran seçimlerinin önemini anlatmalı, destek istemeli. Bu çok önemli bir vazife." diye konuştu.

Yılmaz, programı kapsamında bir çok sivil toplum kuruluşu temsilcisiyle de görüşmeler gerçekleştirdi.

Yorumlar (0)
23
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 14 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı