Yılmaz, 'Ramazan bereket ayıdır'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, ilk teravih namazını Fevzi Çakmak Mahallesi'nde kıldı.

SAMSUN'UN EN İYİLERİ 07.05.2019, 02:16
36
Yılmaz, 'Ramazan bereket ayıdır'

Müslümanlar için büyük öneme sahip üç aylardan Ramazan'ın ilk teravih namazı için camilere gelen vatandaşlar, bereket ayının coşkusunu yaşadı. Samsun'da camiler ilk teravih namazı ile dolarken namaz kılınıp, dualar edildi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'da ilk teravih namazını Fevzi Çakmak Mahallesi'nde kıldı. Fevzi Çakmak Cami'nde vatandaşlarla selamlaşan Yılmaz, namaz sonrasında cemaatle sohbet etti, birlikte çay içti.

RAHMET, BEREKET VE MAĞFİRET HEPİMİZİN ÜZERİNE OLSUN

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif'in tüm İslam alemine hayırlı olması temennisinde bulunan Yılmaz, " Mübarek Ramazan ayında rahmet, bereket ve mağfiret hepimizin üzerine olsun. Güzelliğin, birliğin ve beraberliğin içerisinde olduğu Ramazan-ı Şerif'in mübarek olmasını diliyorum. Cenab-ı Allah ibadetlerimizi kabul eylesin. Ramazan bereket ayıdır. Halkımızın güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan geçirmelerini diliyorum. Cenab-ı Allah ibadetlerimizi kabul eylesin, bizleri birlik ve beraberlik içinde Ramazan Bayramı'na kavuştursun." dedi.

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 26 Ocak 2021
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45