Aziz Yıldırım Yeniden Başkan Adayı Oluyor

Fenerbahçe tarihinin en fazla başkanlığını yapmış olan Aziz Yıldırım, sarı lacivertli kulübe yeniden başkan olacak...

Aziz Yıldırım Yeniden Başkan Adayı Oluyor

Fenerbahçe'de aralıksız 20 yıl başkanlık görevinde bulunmuş olan Aziz Yıldırım, haziran ayındaki kongrede yeniden aday olacağını söyledi. Yıldırım genel kuruldaki adaylığı ile ilgili açıklamayı da en kısa zamanda yapacağını söyledi. İlk kez 15 Şubat 1998'de yapılan kongreden başkan olarak seçilen ve o tarihten bu yana aralıksız olarak Fenerbahçe'de görevini sürdüyor.

Yıldırım Fenerbahçe'nin Karadeniz Ereğli Şubesinde

Sarı lacivertli kulubun Karadeniz Ereğli şubesinin düzenlediği etkinliğe katılan Aziz Yıldırım bir dizi açıklamalarda bulundu. Yıldırım 3 Temmuz sürecinde Fenerbahçe camiasının büyüklüğünü gösterdiğini, bu camianın birlik ve beraberlik içerisinde olması gerektiğini belirtti.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım konuşmalarını şöyle devam etti ; "Fenerbahçe şuna dikkat etmelidir; FETÖ Türkiye'deki süreci devam ettirmektedir, bitmeleri uzun yıllar alacaktır. Türkiye Cumhuriyeti'nin bekası, Fenerbahçe'nin bekası için bu örgüte karşı mücadelenin 3 Temmuz'daki gibi devam etmesi gerekir. Bunun dışında bir sapmaya uğrarsak, 'Bu olay bitmiştir.' tezine bakarsak hepimiz yanılgıya düşeriz. O zaman şu anda olduğu gibi alttan alttan Fenerbahçe'yi bölme operasyonu başlamıştır ve devam edecektir. Kendi ağızlarıyla 3 Temmuz'dan sonra şunu söylüyorlar; Aziz Yıldırım ve yönetimler arasına taraftar nifak tohumu atarak... Bunu tribünlerde yapmaya başlamışlardı ama başaramadılar. Bunu başararak bizleri birbirimizden koparmak ve kendi emellerine alet etmek istediler. Buna hiçbirimiz düşmemeliyiz, bu tuzağa düşmeyelim." dedi.

elif taşan

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2018, 00:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER