Profosyonel Kıck Boks’da Kemer İzmir’e Geldi…

29 Temmuz 2022 tarihinde düzenlenen TV.8.5’ta Canlı yayınlanan NFC Fight Night gecesinde Kemalpaşa Belediyesi Sporcusu, Samed Ağdeve, Gecenin Kemer maçına çıkarak tecrübeli rakibi Ömer Elhajı 1.raundda nakavt ederek Kemerin sahibi oldu.

SPOR 05.08.2022, 00:01
Profosyonel Kıck Boks’da Kemer İzmir’e Geldi…

Başarılı sporcunun Antrenörü Mücahit ARAT yaptığı açıklamada “Sporcum Samed Ağdeve’in Türkiye şampiyonluğu ve sayısız dereceleri ve Avrupa şampiyonluğu bulunmakta.   

Ancak en büyük eksiğimiz her zaman söylediğim gibi sponsor eksikliği. Böyle başarılı sporculara sponsor olacak kişi ya da kurumlar nerdeyse yok gibi.  Oysaki bu tarz başarılı sporcular ne kadar çok ulusal ya da uluslararası turnuvalara iştirak ederler ise tecrübe birikimleri okadır artmakta ve bu da ülkemize başarı olarak geri dönmektedir.   

Biz kendimizi sponsor yönünden şanlı hissediyoruz çünkü sporcumuza İzmir’de bulunan ENS demir sahibi Ender Çakmak Bey sponsor olarak kemer maçına katlamasını sağladı ve neticede gecenin kemer Maçını kazanarak Kemer’i İzmir’e getirdik. ENS demir sahibi Ender Çakmak Bey sporcumuza ve onun gibi başarılı sporculara desteklerinin süreceğini söylemesi bizi ileriki günler için dahada motive etti” dedi.  

Bende bu vesile ile, sponsorluğun önemini bir kere daha vurgulayarak tüm iş dünyasını sporcularımıza destek olmaya davet ediyor, ENS demir sahibi Ender Çakmak Bey’i spora verdiği karşılıksız destekten dolayı tebrik ediyor, böyle duyarlı iş insanlarımızın sporumuzun gelişimi adına artmasını temenni ediyorum.  

Selam, sevgi ve saygılarımla 

Ahmet BEREKET

Milli Antrenör- Milli Hakem

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 04 Aralık 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı