Hijyen Gerektiren Her Yerde Tek Noktadan Çözüm

Endüstriyel otomasyon ürünleri arasında hijyenik ürünler önemli bir yer tutmaktadır. Hijyenik ürünlerin kendilerine has özellikleri, sertifikaları ve bağlantı şekilleri vardır.

TEKNOLOJİ 23.07.2019, 14:04
Hijyen Gerektiren Her Yerde Tek Noktadan Çözüm

Endüstriyel otomasyon ürünlerinde tek noktadan hizmet almak tesislerin işini kolaylaştırıyor. Hijyen gerektiren proseslerde tek noktadan hizmet sunan TORK; son kontrol elemanları, ölçü kontrol cihazları, kontrol panelleri, sistem dizayn, projelendirme ve montaj hizmetleri veriyor.

GIDA, İÇECEK VE İLAÇ SEKTÖRLERİNE ÖZEL

Endüstriyel otomasyon alanında 35 yıldır hizmet veren TORK, GHM Grup firmasının ürün gamındaki hijyenik proses enstrümanlarını müşterilerine ilk elden sunuyor.

GHM grup firması altındaki Hijyenik Dizayn bölümü, tüm hijyen gerektiren uygulamalar (gıda, içecek ve ilaç) için akış, debi, seviye, basınç ve sıcaklık enstrümanları imalatını gerçekleştirmektedir. FDA ve EHEDG sertifikalı ürünleri ile tüm hijyen gerektiren uygulamalarda güvenli bir şekilde kullanım sağlamaktadır.

Standart olarak yüzey pürüzlülüğü (Ra) değeri 0,8 µm’den küçüktür. Opsiyonel olarak 0,6 µm ve 0,4 µm değerlerinde üretim yapılabilmektedir.

Ürünler CIP ve SIP uygulamalarına uygun olarak üretilmektedir. IP67 veya IP69K koruma sınıflarında üretilen ürünler hijyen gerektiren her sahada güvenilirlik ile kullanılabilmektedir.

Aşağıdaki ürün gruplarına yönelik üretimler ile TORK müşterilerine çözüm sunmaktadır.

Sıcaklık Ölçümü (standart veya clamp on sensör), Kapasitif Seviye Sensörü, İletken Tip Seviye Sensörü, Hidrositatik Seviye Sensörü, Elektromanyetik Debimetre, Kalorimetrik Debimetre ve Akış Şalteri, Basınç Transmitteri, İletkenlik Sensörü, pH / Redoz Sensörü, Portatif Ölçüm Cihazları.

Yorumlar (0)
31
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 14 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı