Web tasarım için gerekli programlar nelerdir?

TEKNOLOJİ 25.05.2021, 00:33
Web tasarım için gerekli programlar nelerdir?

Şirket tarafından aranan birçok profesyonel figür arasında, web tasarımcısı şüphesiz en çok talep edilenlerden biridir.  Web tasarım ve grafik endüstrisinde çalışmak, ilerleme sağlamak mümkün olan iyi şekilde yürütmek için kendi programı setinizin yararlı olması gerekir. Ücretsiz programlar ise daha da iyidir.

Web tasarımcıları ve grafik tasarımcıları için en iyi ücretsiz yazılım

Bunun tersi bazen böyle görünse de İnternet o kadar geniş bir gerçektir ki, belirli bir soruna tüm çözümleri sunar. Bu anlamda, şu anda bulabileceğiniz en iyi ücretsiz web tasarımcısı programları olanları listeleyelim.

KompoZer, 19

Önermek istediğimiz ilk yazılım, grafik projelerinizi basit ve sezgisel bir şekilde oluşturmanıza izin veren açık bir platform olan KompoZer'dir. 2006 yılında doğan KompoZer, hem alanında uzman hem de acemi olanlar için (son derece net bir ara yüz sayesinde) uygun bir programdır. Bu araç sayesinde, web siteleri oluşturmak hiç bu kadar kolay olmayacaktır.

Adobe Dreamweaver

Adobe Dreamweaver hakkında konuştuğumuzda, içeriden gelenlerin görüşüne göre, web tasarımcılarının ve web geliştiricilerinin çalışmaları için # 1 yazılım temsil eden şeyi açıklıyor. Kodun almak zorunda kalmadan bir web sitesi oluşturmak için gereken tüm yazılan bir WYSIWYG yazılımdır. Profesyoneller tarafından en çok kullanılan HTML editörlerinden biri.

Crello, Syl

Bu yazılımla, web sayfanızı hazırlamanız ücretsiz şablonlar ve kullanabileceğiniz milyonlarca yüksek reklam görüntü ile özelleştirebileceğiniz dizi özellik sayesinde faydalıdır.

Funny Photo Maker

Kullanımda herhangi bir zorluk yaşamadan, hayal gücünüze ücretsiz dizgin görüntüler üzerinde çalışabileceğiniz bir program. Funny Photo Maker, web tasarımcılarının, web sitesi bağlamında fotoğrafları daha doğal hale getirebileceğiniz farklı araçlarla, görüntülerde çalışmanıza izin veren çok çeşitli özelikler ifade eder.

Xara 3D Yapıcı

Yaratıcı bir adam mısın ve hayal gücünün kırıntısını bırakmak istemiyor musun? Önerdiğimiz ücretsiz web tasarımcısı en sonuncusu, web sayfalarınızı güzelleştirmek için 3D karma izin veren bir uygulamadır. Xara 3D Maker, herhangi bir zorluk yaşamadan üç boyutta grafik oluşturabileceğiniz, herkesin ulaşabileceği bir programdır. Metinleri canlandırıcıdan logo ve düğme oluşturmaya kadar, bu yazılımla yapabileceğiniz çok şey var.

Site oluşturucu programlar ile ilgili en iyi şey nedir?

Birçok iş sektörü için çok çeşitli şablonlar sunmasıdır. En çok beğendiğinizi seçin ve sadece kendi metninizi ve resimlerinizi ekleyin. Boş bir sayfayla başlamak değilsiniz ve bu, harika sonuçların elde etmesini basitleştirir ve hızlandırır.

Site oluşturucular küçük işletmeler, portföyler, fotoğrafçılar, mağazalar, restoranlar ve otellerin yanı sıra kulüpler ve dernekler için mükemmeldir.

Yorumlar (0)
30
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 08 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı