Windows 10 Pro Satın Al

Windows 10 Pro, günümüz kurumsal dünyasının olmazsa olmazı bir ürün.

TEKNOLOJİ 05.08.2021, 17:53
Windows 10 Pro Satın Al

Windows 10 Pro günümüz kurumsal dünyasının olmazsa olmazı bir ürün. Ram olarak 2 terrabite hafıza sağlamasıyla data stoklamak için eşsiz bir olanak. 

Alt sürümü olan Windows Home ile karşılaştırdığında, zaten ram olarak sağladığı faydayı görmek çok da zor olmuyor. 150 GB'dan 2 terrabite'a kadar arttırılmış bir bellekten bahsediyoruz. 

Windows 10 pro satın al ile işinizi uzun vadede kolaylaştırıp, sakladığınız datalara kolayca erişiminizi sağlayabilirsiniz. Bu Pro sürümün en önemli özelliği olarak gösterilebilir. 

RAM Nedir? Windows Pro’ya Etkileşimi Nasıldır?

Ram bilgisayarınızın hafızasıdır. Ram' iniz ne kadar yüksekse sisteminiz bir o kadar hafıza stoklayabilir bu sayede geçmiş datalarınıza istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Dosyalamanın önemli olduğu bir sektöre yatırım yaptıysanız Windows 10 lisans satın al sizin için en makul hamle olacaktır. Piyasada şu an mevcut daha fazla ram sağlayan başka bir işletim sistem sürümü mevcut değildir. 

Windows 10 Pro satın almak maliyet olarak da çok ciddi bir fark yaratmaz ve gerektirmez. Bir alt sürümü olan Windows 10 ile arasında ufak bir fiyat farkı mevcut. Bu mevcut fark ile devasa bir bellek farkına sahip oluyorsunuz.

Windows Pro’dan Daha İyisi Var mı?

Bugün için gerçek anlamda bundan iyisi henüz mevcut değildir. Elbette Microsoft bundan iyisini ilerleyen zamanlarda yapacaktır. Ancak kurumsal olarak firmanızın elinde tutabileceği data miktarını karşılayan daha iyi bir sistem yok. 

Windows 10 Pro' nun bir  önemli farkı da, bilgisayarınızın çalınması durumunda onu uzaktan kilitleyebilmenizdir. Uzaktan kilitleyip datalarınızı bir cloud sisteminde toplayıp yeniden erişmenizi sağlar. Bu güvenlik açısından devrim niteliğinde bir özelliktir. Bunu daha önce yapan başka firmalar mevcut olsa da, Microsoft'un ilk kez uyguladığı bir sistem.

Güvenliğin ne kadar önemli olduğunu mevcut çağda tartışmamıza gerek yok. Kişilerin veya kurumların datalarının para ettiği bir çağda yaşıyoruz. Windows 10 satın al yaparak Microsoft ile aynı zamanda bir güvenlik anlaşması yapmış olursunuz. Kişisel veya kurumsal tüm verileriniz güvence altına alınır. Elbette bu özelliği kullanabilmeniz için Windows 10 Pro’ yu lisanslı olarak satın almanız gerekmektedir.

Yorumlar (0)
19
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 05 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı