COŞKUN DÖNERE MODELLE TANITIM

Türkiye'nin en seçkin markalarının ödüllendirildiği bir kanaldan naklen canlı yayınlanan Türkiye başarı ödülleri gecesinde yılın en başarılı markası Ekrem Coşkun dönere ödüllendirildi.

YEMEKLER 20.12.2019, 19:35 20.12.2019, 19:45
35
COŞKUN DÖNERE MODELLE TANITIM

Geçtiğimiz günlerde  gerçekleşen iş sanat ve cemiyet  hayatının katılımıyla Türkiye'nin en seçkin markalarının ödüllendirildi. "Türkiye başarı ödülleri gecesi"nde yılın en başarılı markası Ekrem Coşkun dönere verildi.

Son günlerde dönere yapılan  saldırılara rağmen Türkiye'nin her bir şehrin de hizmet veren  ve  hızla büyüyen Ekrem Coşkun Döner, yükselen markasıyla dikkat çekti.

Ekrem Coşkun Döner'den yapılan açıklamada, "2020 yılı ile birlikte markamızın medya planlaması kapsamın da  reklamlarımızla daha çok kişiye ulaşmayı hedefliyoruz.  Başta Beşiktaş olmak üzere Türkiye çapında 250 bayisi olan ve günde bir bayisinde 500 kilo döneri satıyor. Ekrem Coşkun Döner, Gıda sektöründe Türkiye de TSE tarafından ilk defa verilen, Hijyen ve Sanitasyon Yönetim belgesini alan marka olmanın haklı gururunu da yaşıyor. " dendi.

Beşiktaş’ta açılan Ekrem Coşkun, dönerde ustanın yerine geçen model Elif Kaya, gelen misafirlere servis için kesim yaparken maharetiyle de ilgi odağı oldu.

Türk dönerini Dünyaya tanıtmak için yola çıktıklarını dile getiren Ekrem Coşkun döner yetkilileri 2020 yılını gıda sektöründe döner yılı olarak ilan ettiler.

Yorumlar (0)
10°
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?

Namaz Vakti 01 Nisan 2020
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Günün Karikatürü Tümü