Başkan Togar, “Sanayilerde Çalışmalarımız Devam Ediyor”

Önceki dönem Bayındırlık ve İskan Bakanı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir ile Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar 19 Mayıs Sanayi Sitesi Yönetimi ile bir araya geldi.

SAMSUN 13.12.2018, 20:24
28
Başkan Togar, “Sanayilerde Çalışmalarımız Devam Ediyor”

Sanayi Siteleri İçerisindeki Çalışmalar Bizimle Başladı

Sanayi siteleri içerisinde yıllar sonra ilk defa her alanda kapsamlı çalışmaların yapıldığını vurgulayan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “İlçemiz sınırları içerisinde Samsun ve bölge ekonomisinin kalbinin attığı sanayi siteleri bulunmakta. Burada ulusal ve uluslar arası aranda faaliyet gösteren büyük firmaların yanında yüzlerce işletme var. Samsun ve çevre ilçelerin yanında yakın illerden de binlerce kişi burada istihdam ediliyor. Bu sanayi sitelerimizde yıllardan sonra ilk defa bizimle birlikte kapsamlı çalışmalar yapılmaya başlandı” dedi.

Sanayilerde Farklı Alanlarda Çalışmalar

Sanayilerde altyapı, temizlik, yol, kaldırım ve beton gibi farklı alanlarda çalışmaların sürdüğüne değinen Başkan Togar, “Yıllardır sanayilerimize dokunulmamış. Bir çok konuda buradaki işletmecilerimiz ile istişareler yaptık. Ardından belirlenen konularda hemen çalışmalar başlattık. Özellikle birçok yeri betonla kapladık. Ardından tüm sanayi sitelerimizin her sokağında işletmecilerin gelişi güzel etrafa bıraktıkları çöpleri ve atıkları temizledik. Çevre düzenlemesi, peyzaj ve ağaçlandırma yaparak sanayilerimizde çalışanların nefes alacakları dinlenecekleri alanlar oluşturduk” ifadelerini kullandı.

Demir ve Togar 19 Mayıs Sanayi Sitesi Yönetiminin Taleplerini Dinledi

19 Mayıs Sanayi Sitesi Yönetiminin taleplerini dinleyen Demir ile Togar, yönetim tarafından sanayi hakkında iletilen talepleri not alarak gerekli çalışmaların en kısa sürede yapılacağını söylediler.    

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 01 Ekim 2020
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45
Günün Karikatürü Tümü